Złoty naszyjnik z kółeczkiem ozdobionym łańcuszkami

Nr. wzoru: ZN23488
649,00 zł
Grawer gratis

Wysyłka do 24h

Kruszec złoto
Próba 0,585
Wysokość zawieszki 6,35 cm
Długość 42-45 cm
Szerokość zawieszki 1,75 cm
Masa ok. 2,15 gr

Szyk i klasa w czystej postaci

Złoty naszyjnik z kółeczkiem ozdobionym łańcuszkami wykonany przy użyciu wysokiej jakości złota 14 karatowego (0,585). Główną ozdobą jest klasyczne kółeczko o eleganckiej, idealnie gładkiej powierzchni, a całość podkreślają diamentowane łańcuszkiSzyk i klasa w czystej postaci to cechy, które kochają nowoczesne kobiety. Całokształt umieszczony na trwałym i mocnym łańcuszku, który daje gwarancję wygody i bezpieczeństwa podczas noszenia. Dodatkowym zaletą jest regulacja długości, którą można dostosować do swoich własnych preferencji. Naszyjnik doskonały jako dodatek do każdej stylizacji wieczorowej, która zyska wyjątkowego wyglądu. Jest doskonały na prezent z okazji Urodzin, Rocznicy, Walentynek, Dnia Kobiet oraz wielu innych wydarzeń bliskich naszemu sercu.


Idealny prezent

Nie masz pomysłu na idealny prezent? Szukasz czegoś oryginalnego i pomysłowego? My Ci w tym pomożemy. Przy każdym zakupie z naszym sklepie otrzymasz grawer ze swoim własnym indywidualnym i dedykowanym tekstem, a jeśli nie masz na niego pomysłu, skorzystaj z naszego banku życzeń i sentencji. Grawer wykonujemy nowoczesną metodą laserową, na wysokiej jakości blaszce, dzięki czemu uzyskujemy niesamowicie wyraźny tekst oraz wieczną trwałość.

Dla większości produktów w eSklepie czas realizacji zamówienia z wysyłką krajową wynosi 24 godziny.

Każdy produkt, z wyłączeniem produktów przygotowywanych na zamówienie i personalizowanych, można oddać w ciągu 30 dni od daty zakupu i uzyskać pełny zwrot kosztów.

Każdy produkt przed wysyłką jest pieczołowicie przygotowywany pod względem odpowiedniej oprawy i pakowany w firmowe pudełko.