Złoty naszyjnik kółkiem

Nr. wzoru: ZN27377
385,00 zł
Grawer gratis

Wysyłka do 24h

Kruszec złoto
Próba 0,333
Wymiary zawieszki 3 x 2,3 cm
Długość 42-45 cm
Masa ok. 1,69 gr

Klasyczny i stylowy
Złoty naszyjnik kółkiem wykonany zostały z najwyższej jakości złota próby 0,333 (8 karat).Klasyczny i stylowy dzięki harmonjnie prostej zawieszce w kształcie kółka i gładkiej idealnie polerowanej powierzchni, którą został wykończony. Doskonały jako dodatek stroju formalnego, dziennego jak i stylizacji wieczorowej, która zyska wyjątkowego wyglądu. Świetne na prezent z okazji Urodzin, Rocznicy, Walentynek, Dnia Kobiet oraz wielu innych wydarzeń bliskich naszemu sercu.


Idealny prezent
Nie masz pomysłu na idealny prezent? Szukasz czegoś oryginalnego i pomysłowego? My Ci w tym pomożemy. Przy każdym zakupie z naszym sklepie otrzymasz grawer ze swoim własnym indywidualnym i dedykowanym tekstem, a jeśli nie masz na niego pomysłu, skorzystaj z naszego banku życzeń i sentencji. Grawer wykonujemy nowoczesną metodą laserową, na wysokiej jakości blaszce, dzięki czemu uzyskujemy niesamowicie wyraźny tekst oraz wieczną trwałość

Dla większości produktów w eSklepie czas realizacji zamówienia z wysyłką krajową wynosi 24 godziny.

Każdy produkt, z wyłączeniem produktów przygotowywanych na zamówienie i personalizowanych, można oddać w ciągu 30 dni od daty zakupu i uzyskać pełny zwrot kosztów.

Każdy produkt przed wysyłką jest pieczołowicie przygotowywany pod względem odpowiedniej oprawy i pakowany w firmowe pudełko.