promocja

Złoty komplet medalik z łańcuszkiem Serce

Nr. wzoru: ZK070

Normalna cena: 479,00 zł

Cena specjalna: 431,10 zł

Grawer gratis

Wysyłka do 24h

Kruszec złoto
Próba 0,585
Wysokość zawieszki 1,60 cm
Długość 45 cm
Szerokość zawieszki 1,10 cm
Masa ok. 1,60 g

Stylowy
Złoty komplet medalik z łańcuszkiem Serce wykonany z wysokiej jakości złota próby 0,585 z dbałością o każdy szczegół. Niesamowity złoty komplet składający się z medalika i łańcuszka. Medalik w kształcie subtelnego serduszka o eleganckiej polerowanej powierzchni z wizerunkiem Matki Boskiej Częstochowskiej. Ogniwa gęsto połączone w łańcuszku charakteryzują się dużą wytrzymałością na zerwanie i przypadkowe uszkodzenie co gwarantuje komfort i bezpieczeństwo podczas noszenia. Tył medalika posiada powierzchnię doskonałą do wykonania na nim indywidualnego graweru z ważną datąimieniem czy też miejscemStylowy lecz harmonijny i niepowtarzalny. Komplet odpowiedni jako prezent z okazji Urodzin, Chrztu Świętego, Pierwszej Komunii Świętej czy innych ważnych uroczystości. 


Idealny prezent
Nie masz pomysłu na idealny prezent? Szukasz czegoś oryginalnego i pomysłowego? My Ci w tym pomożemy. Przy każdym zakupie z naszym sklepie otrzymasz grawer ze swoim własnym indywidualnym i dedykowanym tekstem, a jeśli nie masz na niego pomysłu, skorzystaj z naszego banku życzeń i sentencji. Grawer wykonujemy nowoczesną metodą laserową, na wysokiej jakości blaszce, dzięki czemu uzyskujemy niesamowicie wyraźny tekst oraz wieczną trwałość.

Dla większości produktów w eSklepie czas realizacji zamówienia z wysyłką krajową wynosi 24 godziny.

Każdy produkt, z wyłączeniem produktów przygotowywanych na zamówienie i personalizowanych, można oddać w ciągu 30 dni od daty zakupu i uzyskać pełny zwrot kosztów.

Każdy produkt przed wysyłką jest pieczołowicie przygotowywany pod względem odpowiedniej oprawy i pakowany w firmowe pudełko.