Złoty komplet medalik owal łańcuszek

Nr. wzoru: ZK053
229,00 zł
Grawer gratis

Wysyłka do 24h

Kruszec złoto
Próba 0,333
Wysokość zawieszki 2,00 cm
Długość 45 cm
Szerokość zawieszki 1,00 cm
Masa ok 1,10 gr

Klasyczny
Złoty komplet medalik owal łańcuszek wykonany z wysokiej jakości złota próby 0,333 z dbałością o każdy szczegół. Komplet składa się z subtelnej zawieszki owalnego medalika z wizerunkiem Matki Boskiej i Dzieciątka Jezus o eleganckiej powierzchni oraz pięknego łańcuszka o eleganckim splocie. Ogniwa gęsto połączone w łańcuszku charakteryzują się dużą wytrzymałością na zerwanie i przypadkowe uszkodzenie co gwarantuje komfort i bezpieczeństwo podczas noszenia. Tył medalika posiada powierzchnię doskonałą do wykonania na nim indywidualnego graweru z ważną datąimieniem czy też miejscemKlasyczny lecz olśniewający i niepowtarzalny. Komplet odpowiedni jako prezent z okazji Urodzin, Chrztu Świętego, Pierwszej Komunii Świętej czy innych ważnych uroczystości. 


Idealny prezent
Nie masz pomysłu na idealny prezent? Szukasz czegoś oryginalnego i pomysłowego? My Ci w tym pomożemy. Przy każdym zakupie z naszym sklepie otrzymasz grawer ze swoim własnym indywidualnym i dedykowanym tekstem, a jeśli nie masz na niego pomysłu, skorzystaj z naszego banku życzeń i sentencji. Grawer wykonujemy nowoczesną metodą laserową, na wysokiej jakości blaszce, dzięki czemu uzyskujemy niesamowicie wyraźny tekst oraz wieczną trwałość.

Dla większości produktów w eSklepie czas realizacji zamówienia z wysyłką krajową wynosi 24 godziny.

Każdy produkt, z wyłączeniem produktów przygotowywanych na zamówienie i personalizowanych, można oddać w ciągu 30 dni od daty zakupu i uzyskać pełny zwrot kosztów.

Każdy produkt przed wysyłką jest pieczołowicie przygotowywany pod względem odpowiedniej oprawy i pakowany w firmowe pudełko.