Złoty komplet medalik Matka Boska Częstochowska z łańcuszkiem

Nr. wzoru: ZK081
465,00 zł
Grawer gratis

Wysyłka do 24h

Kruszec złoto
Próba 0,585
Wysokość zawieszki 2,25 cm
Długość 45 cm
Szerokość zawieszki 1,45 cm
Masa ok. 1,72 g

Efektowny
Złoty komplet medalik Matka Boska Częstochowskaz łańcuszkiem wykonany z wysokiej jakości złota próby 0,585 z dbałością o każdy szczegół. Złoty komplet składa się z zawieszki w postaci eleganckiego medalika z wizerunkiem Matki Boskiej Częstochowskiej i Dzieciątka Jezus o subtelnej matowej powierzchni oraz dodatkiem efektownych diamentowań oraz pięknego łańcuszka o szykownym kręconym splocie. Ogniwa gęsto połączone w łańcuszku charakteryzują się dużą wytrzymałością na zerwanie i przypadkowe uszkodzenie co gwarantuje komfort i bezpieczeństwo podczas noszenia. Tył medalika posiada powierzchnię doskonałą do wykonania na nim indywidualnego graweru z ważną datąimieniem czy też miejscemEfektowny lecz harmonijny i niepowtarzalny. Komplet odpowiedni jako prezent z okazji Urodzin, Chrztu Świętego, Pierwszej Komunii Świętej czy innych ważnych uroczystości. 


Idealny prezent
Nie masz pomysłu na idealny prezent? Szukasz czegoś oryginalnego i pomysłowego? My Ci w tym pomożemy. Przy każdym zakupie z naszym sklepie otrzymasz grawer ze swoim własnym indywidualnym i dedykowanym tekstem, a jeśli nie masz na niego pomysłu, skorzystaj z naszego banku życzeń i sentencji. Grawer wykonujemy nowoczesną metodą laserową, na wysokiej jakości blaszce, dzięki czemu uzyskujemy niesamowicie wyraźny tekst oraz wieczną trwałość. 

Dla większości produktów w eSklepie czas realizacji zamówienia z wysyłką krajową wynosi 24 godziny.

Każdy produkt, z wyłączeniem produktów przygotowywanych na zamówienie i personalizowanych, można oddać w ciągu 30 dni od daty zakupu i uzyskać pełny zwrot kosztów.

Każdy produkt przed wysyłką jest pieczołowicie przygotowywany pod względem odpowiedniej oprawy i pakowany w firmowe pudełko.