Złoty komplet diamentowane serduszko ze znakiem nieskończoności łańcuszek

Nr. wzoru: ZK056
435,00 zł
Grawer gratis

Wysyłka do 24h

Kruszec złoto
Próba 0,585
Wysokość zawieszki 1,60 cm
Długość 45 cm
Szerokość zawieszki 1,00 cm
Masa ok. 1,55 gr

Symbol uczuć 
Złoty komplet diamentowane serduszko ze znakiem nieskończoności łańcuszek wykonany z wysokiej jakości złota próby 0,585 z dbałością o każdy szczegół. Złoty komplet składa się z niecodziennej zawieszki w uroczym kształcie subtelnego serduszka ze znakiem nieskończoności oraz pięknego łańcuszka efektownie skręcanym splocie. Dodatkowym atutem zawieszki jest diamentowana powierzchnia, dzięki czemu całość nabiera niesamowitego charakteru i elegancji. Gładki i polerowany tył jest doskonałym miejscem do wykonania na nim swojego własnego, indywidualnego graweru z ważnym imieniem, datą czy też miejscem. Ogniwa w łańcuszku gęsto połączone charakteryzują się dużą wytrzymałością na zerwanie i przypadkowe uszkodzenie co gwarantuje komfort i bezpieczeństwo podczas noszenia. Ponadczasowy blask w połączeniu dynamicznym wyglądy tworzy duet doskonały. Symbol uczuć zaczarowany w delikatnej przywieszce. Jest doskonały do noszenia w pracy jak i jako subtelny dodatek do każdej kreacji wieczorowej, która zyska elegancji i szyku. Świetne jako prezent na Urodziny, Rocznicę, Walentynki, Dzień Kobiet oraz wielu innych wydarzeń bliskich naszemu sercu.


Idealny prezent
Nie masz pomysłu na idealny prezent? Szukasz czegoś oryginalnego i pomysłowego? My Ci w tym pomożemy. Przy każdym zakupie z naszym sklepie otrzymasz grawer ze swoim własnym indywidualnym i dedykowanym tekstem, a jeśli nie masz na niego pomysłu, skorzystaj z naszego banku życzeń i sentencji. Grawer wykonujemy nowoczesną metodą laserową, na wysokiej jakości blaszce, dzięki czemu uzyskujemy niesamowicie wyraźny tekst oraz wieczną trwałość.

Dla większości produktów w eSklepie czas realizacji zamówienia z wysyłką krajową wynosi 24 godziny.

Każdy produkt, z wyłączeniem produktów przygotowywanych na zamówienie i personalizowanych, można oddać w ciągu 30 dni od daty zakupu i uzyskać pełny zwrot kosztów.

Każdy produkt przed wysyłką jest pieczołowicie przygotowywany pod względem odpowiedniej oprawy i pakowany w firmowe pudełko.