Złote niesamowicie wytworne kolczyki ażurowe wiszące Prezent Grawer GRATIS

Nr. wzoru: ZK2044
1 935,00 zł
Grawer gratis

Wysyłka do 24h

Kruszec złoto
Próba 0,585
Wysokość 7,50 cm
Szerokość 1,35 cm
Masa ok. 7,20 g

Niezwykle efektowne złote kolczyki z przestrzennym, ażurowym wzorem. Uwagę przykuwa koronkowe wykończenie geometrycznego kształtu kolczyków. Wykonane z najwyższej jakości 14 karatowego złota. Wykończone w żółtym i białym kolorze podkreślają swą oryginalność. Wyrób charakteryzuje się wysoką precyzją i dokładnością wykonania. Biżuteria, która zauroczy każdą kobietę i będzie niezapomnianym podarunkiem. Wygodne angielskie zapięcie jest gwarancją komfortu podczas użytkowania. Wzór stanowi idealny dodatek do strojów zarówno dziennych jak i wieczorowych . Doskonały pomysł na prezent, który będzie niezapomnianym i chętnie noszonym podarunkiem. Każdy wzór posiada metkę jubilerską oraz opakowanie GRATIS. Oryginalne wzornictwo.

Dla większości produktów w eSklepie czas realizacji zamówienia z wysyłką krajową wynosi 24 godziny.

Każdy produkt, z wyłączeniem produktów przygotowywanych na zamówienie i personalizowanych, można oddać w ciągu 30 dni od daty zakupu i uzyskać pełny zwrot kosztów.

Każdy produkt przed wysyłką jest pieczołowicie przygotowywany pod względem odpowiedniej oprawy i pakowany w firmowe pudełko.