Złote kolczyki wiszące

Nr. wzoru: ZKL25954
1 589,00 zł
Grawer gratis

Wysyłka do 24h

Kruszec złoto
Próba 0,585
Rodzaj zapięcia sztyft (na wkrętki)
Wysokość 7,30 cm
Szerokość 2,20 cm
Masa ok. 4,87 g

Pełne gracji i stylu
Złote kolczyki wiszące 
wykonane zostały z najwyższej jakości złota próby 0,585 (14 karat). Ich kompozycja składa się z trzech intrygujących elementów, tworzących spójną i efektowną całość. Pełne gracji i stylu, a zarazem klasyczne i tajemnicze. Dodatkowym atutem jest polerowane wykończenie dodające całości uniwersalnego wyglądu. Całość osadzona na trwałym i bezpiecznym zapięciu typu sztyft (na wkrętki), które gwarantuje komfort i bezpieczeństwo podczas noszenia. Doskonałe jako dodatek stroju formalnego, dziennego jak i stylizacji wieczorowej, która zyska wyjątkowego wyglądu. Świetne na prezent z okazji Urodzin, Rocznicy, Walentynek, Dnia Kobiet oraz wielu innych wydarzeń bliskich naszemu sercu.


Idealny prezent
Nie masz pomysłu na idealny prezent? Szukasz czegoś oryginalnego i pomysłowego? My Ci w tym pomożemy. Przy każdym zakupie z naszym sklepie otrzymasz grawer ze swoim własnym indywidualnym i dedykowanym tekstem, a jeśli nie masz na niego pomysłu, skorzystaj z naszego banku życzeń i sentencji. Grawer wykonujemy nowoczesną metodą laserową, na wysokiej jakości blaszce, dzięki czemu uzyskujemy niesamowicie wyraźny tekst oraz wieczną trwałość.

Dla większości produktów w eSklepie czas realizacji zamówienia z wysyłką krajową wynosi 24 godziny.

Każdy produkt, z wyłączeniem produktów przygotowywanych na zamówienie i personalizowanych, można oddać w ciągu 30 dni od daty zakupu i uzyskać pełny zwrot kosztów.

Każdy produkt przed wysyłką jest pieczołowicie przygotowywany pod względem odpowiedniej oprawy i pakowany w firmowe pudełko.