Złote kolczyki przeciągane z czarną cyrkonią

Nr. wzoru: ZKL27504
229,00 zł

Wysyłka do 24h

Produkt na zamówienie

Kruszec złoto
Próba 0,585
Kamień cyrkonia
Rodzaj zapięcia przeciągane
Wysokość zawieszki 0,45 cm
Długość 4,00 cm
Szerokość zawieszki 0,45 cm
Masa ok. 0,79 g

Modne i nowoczesne
Złote kolczyki przeciągane z czarną cyrkonią wykonane zostały z najwyższej jakości złota próby 0,585 (14 karat). Ich kompozycja w eleganckim kształcie podkreśla delikatny styl. Modne i nowoczesne a zarazem szykowne i wyrafinowaneDodatkową zaletą jest wyrazista i modna czarna cyrkonia, która idealnie dopełnia całość. Doskonałe jako dodatek stroju formalnego, dziennego jak i stylizacji wieczorowej, która zyska wyjątkowego wyglądu. Świetne na prezent z okazji Urodzin, Rocznicy, Walentynek, Dnia Kobiet oraz wielu innych wydarzeń bliskich naszemu sercu.


Idealny prezent
Nie masz pomysłu na idealny prezent? Szukasz czegoś oryginalnego i pomysłowego? My Ci w tym pomożemy. Przy każdym zakupie z naszym sklepie otrzymasz grawer ze swoim własnym indywidualnym i dedykowanym tekstem, a jeśli nie masz na niego pomysłu, skorzystaj z naszego banku życzeń i sentencji. Grawer wykonujemy nowoczesną metodą laserową, na wysokiej jakości blaszce, dzięki czemu uzyskujemy niesamowicie wyraźny tekst oraz wieczną trwałość.

Dla większości produktów w eSklepie czas realizacji zamówienia z wysyłką krajową wynosi 24 godziny.

Każdy produkt, z wyłączeniem produktów przygotowywanych na zamówienie i personalizowanych, można oddać w ciągu 30 dni od daty zakupu i uzyskać pełny zwrot kosztów.

Każdy produkt przed wysyłką jest pieczołowicie przygotowywany pod względem odpowiedniej oprawy i pakowany w firmowe pudełko.