Złota zawieszka dwustronny Aniołek

Nr. wzoru: ZZ14858
105,00 zł

Wysyłka do 24h

Produkt na zamówienie

Kruszec złoto
Próba 0,585
Wysokość 1,85 cm
Szerokość 1,05 cm
Masa ok. 0,29 g

Urocza i subtelna
Złota zawieszka dwustronny Aniołek wykonana z wysokiej jakości złota próby 0,585 (14 karat) z dbałością o każdy najmniejszy szczegół. Urocza i subtelna dzięki niespotykanej powierzchni. Jedna strona przywieszki powiada delikatne zdobienia, druga zaś jest jest klasyczna. Świetnie komponuje się z każdym złotym łańcuszkiem. Idealny prezent na Narodziny, Urodziny, Chrzest Święty, Pierwsza Komunia Święta oraz wiele innych wydarzeń bliskich naszemu sercu.


Idealny prezent
Nie masz pomysłu na idealny prezent? Szukasz czegoś oryginalnego i pomysłowego? My Ci w tym pomożemy. Przy każdym zakupie z naszym sklepie otrzymasz grawer ze swoim własnym indywidualnym i dedykowanym tekstem, a jeśli nie masz na niego pomysłu, skorzystaj z naszego banku życzeń i sentencji. Grawer wykonujemy nowoczesną metodą laserową, na wysokiej jakości blaszce, dzięki czemu uzyskujemy niesamowicie wyraźny tekst oraz wieczną trwałość

Dla większości produktów w eSklepie czas realizacji zamówienia z wysyłką krajową wynosi 24 godziny.

Każdy produkt, z wyłączeniem produktów przygotowywanych na zamówienie i personalizowanych, można oddać w ciągu 30 dni od daty zakupu i uzyskać pełny zwrot kosztów.

Każdy produkt przed wysyłką jest pieczołowicie przygotowywany pod względem odpowiedniej oprawy i pakowany w firmowe pudełko.