Złota zawieszka blaszka medalik z krzyżykiem

Nr. wzoru: ZZ2704
334,00 zł

Wysyłka do 24h

Produkt na zamówienie

Kruszec złoto
Próba 0,585
Wysokość 2,45 cm
Szerokość 1,40 cm
Masa ok. 1,14 g

Nietypowy wygląd
Złota zawieszka blaszka medalik z krzyżykiem z najwyższej jakości złota próby 0,585 (14 karat) wykonana z dbałością o każdy najmniejszy szczegół. Nietypowy wygląd podkreśla pożądany kształt i subtelny charakter. Dodatkową zaletą jest gładka powierzchnia. Świetnie wygląda z każdym złotym łańcuszkiem oraz z każdą biżuterią. Idealny prezent na Narodziny, Urodziny, Chrzest Święty, Pierwsza Komunia Święta oraz wiele innych wydarzeń bliskich naszemu sercu.


Idealny prezent
Nie masz pomysłu na idealny prezent? Szukasz czegoś oryginalnego i pomysłowego? My Ci w tym pomożemy. Przy każdym zakupie z naszym sklepie otrzymasz grawer ze swoim własnym indywidualnym i dedykowanym tekstem, a jeśli nie masz na niego pomysłu, skorzystaj z naszego banku życzeń i sentencji. Grawer wykonujemy nowoczesną metodą laserową, na wysokiej jakości blaszce, dzięki czemu uzyskujemy niesamowicie wyraźny tekst oraz wieczną trwałość. 

Dla większości produktów w eSklepie czas realizacji zamówienia z wysyłką krajową wynosi 24 godziny.

Każdy produkt, z wyłączeniem produktów przygotowywanych na zamówienie i personalizowanych, można oddać w ciągu 30 dni od daty zakupu i uzyskać pełny zwrot kosztów.

Każdy produkt przed wysyłką jest pieczołowicie przygotowywany pod względem odpowiedniej oprawy i pakowany w firmowe pudełko.