Złota zawieszka ażurowa trójwymiarowa okrągła z białym złotem

Nr. wzoru: ZZ10424
429,00 zł

Wysyłka do 24h

Produkt na zamówienie

Kruszec złoto
Próba 0,333
Wysokość 3,15 cm
Szerokość 2,45 cm
Masa ok. 2,03 g

Dynamiczny styl
Złota zawieszka ażurowa trójwymiarowa okrągła z białym złotem wykonana z wysokiej jakości złota próby 0,333 (8 karat) z dbałością o każdy najmniejszy szczegół. Dynamiczny styl i nowoczesna ażurowa forma oraz intrygujące wykończenie sprawia, że zauroczy ona każdą kobietę. Dzięki ciekawemu połączeniu z białym złotem doskonale komponuje się z każdą biżuterią. Idealna do noszenia w pracy, na co dzień jak i jako dodatek do każdej kreacji wieczorowej, która zyska elegancji i szyku. Świetnie wygląda z każdym złotym łańcuszkiem. Złota zawieszka świetnie podkreśla kobiecą delikatność i urodę.


Idealny prezent
Nie masz pomysłu na idealny prezent? Szukasz czegoś oryginalnego i pomysłowego? My Ci w tym pomożemy. Przy każdym zakupie z naszym sklepie otrzymasz grawer ze swoim własnym indywidualnym i dedykowanym tekstem, a jeśli nie masz na niego pomysłu, skorzystaj z naszego banku życzeń i sentencji. Grawer wykonujemy nowoczesną metodą laserową, na wysokiej jakości blaszce, dzięki czemu uzyskujemy niesamowicie wyraźny tekst oraz wieczną trwałość. 

Dla większości produktów w eSklepie czas realizacji zamówienia z wysyłką krajową wynosi 24 godziny.

Każdy produkt, z wyłączeniem produktów przygotowywanych na zamówienie i personalizowanych, można oddać w ciągu 30 dni od daty zakupu i uzyskać pełny zwrot kosztów.

Każdy produkt przed wysyłką jest pieczołowicie przygotowywany pod względem odpowiedniej oprawy i pakowany w firmowe pudełko.