Złota bransoletka ze Znakiem Nieskończoności i białym złotem

Nr. wzoru: ZB26570
1 582,90 zł
Grawer gratis

Wysyłka do 24h

Kruszec złoto
Próba 0,585
Długość 18,5 cm
Szerokość 0,55 cm
Masa ok. 4,49 g

Elegancka i w romantycznym stylu
Złota bransoletka ze Znakiem Nieskończoności i białym złotem została wykonana z wysokiej jakości złota 14 karatowego. Jej okazały splot oparty na połączonych ze sobą ogniwach z żółtego złota oraz modnych znakach nieskończoności z białego złota o ciekawej diamentowanej fakturze tworzy niespotykaną i fantazyjną całość. Elegancka i w romantycznym stylu lecz harmonijna w dobrym guścieTrwały i mocny splot gwarantuje wygodę i bezpieczeństwo podczas noszenia. Doskonała do noszenia w pracy jak i jako modny dodatek do każdej stylizacji wieczorowej, która zyska wyjątkowego wyglądu. Jest doskonała na prezent z okazji Urodzin, Rocznicy, Walentynek, Dnia Kobiet oraz wielu innych wydarzeń bliskich naszemu sercu.


Idealny prezent
Nie masz pomysłu na idealny prezent? Szukasz czegoś oryginalnego i pomysłowego? My Ci w tym pomożemy. Przy każdym zakupie z naszym sklepie otrzymasz grawer ze swoim własnym indywidualnym i dedykowanym tekstem, a jeśli nie masz na niego pomysłu, skorzystaj z naszego banku życzeń i sentencji. Grawer wykonujemy nowoczesną metodą laserową, na wysokiej jakości blaszce, dzięki czemu uzyskujemy niesamowicie wyraźny tekst oraz wieczną trwałość.

Dla większości produktów w eSklepie czas realizacji zamówienia z wysyłką krajową wynosi 24 godziny.

Każdy produkt, z wyłączeniem produktów przygotowywanych na zamówienie i personalizowanych, można oddać w ciągu 30 dni od daty zakupu i uzyskać pełny zwrot kosztów.

Każdy produkt przed wysyłką jest pieczołowicie przygotowywany pod względem odpowiedniej oprawy i pakowany w firmowe pudełko.