Złota bransoletka z serduszkiem do grawerowania

Nr. wzoru: ZB27573
370,00 zł
Grawer gratis

Wysyłka do 24h

Kruszec złoto
Próba 0,585
Wymiary zawieszki 0,8 x 1 cm
Długość 12-19 cm
Masa ok. 1,16 g

Klasyczna i stylowa
Złota bransoletka z serduszkiem do grawerowania wykonana z najwyższej jakości złota próby 0,585 (14 karat). Klasyczna i stylowa dzięki połączeniu prostego łańcuszka oraz subtelnej zawieszki, symbolu miłości- serduszka, który jest idealny do wykonania na nim swojego własnego indywidualnego graweru z ważną datą, imieniem czy też miejscem. Trwały i mocny splot o gęstych i solidnie połączonych ogniwach gwarantuje wygodę i bezpieczeństwo podczas użytkowania. Doskonała do noszenia w pracy jak i jako modny dodatek do każdej stylizacji wieczorowej, która zyska wyjątkowego wyglądu. Jest doskonała na prezent z okazji Urodzin, Rocznicy, Walentynek, Dnia Kobiet oraz wielu innych wydarzeń bliskich naszemu sercu.


Idealny prezent
Nie masz pomysłu na idealny prezent? Szukasz czegoś oryginalnego i pomysłowego? My Ci w tym pomożemy. Przy każdym zakupie z naszym sklepie otrzymasz grawer ze swoim własnym indywidualnym i dedykowanym tekstem, a jeśli nie masz na niego pomysłu, skorzystaj z naszego banku życzeń i sentencji. Grawer wykonujemy nowoczesną metodą laserową, na wysokiej jakości blaszce, dzięki czemu uzyskujemy niesamowicie wyraźny tekst oraz wieczną trwałość.

Dla większości produktów w eSklepie czas realizacji zamówienia z wysyłką krajową wynosi 24 godziny.

Każdy produkt, z wyłączeniem produktów przygotowywanych na zamówienie i personalizowanych, można oddać w ciągu 30 dni od daty zakupu i uzyskać pełny zwrot kosztów.

Każdy produkt przed wysyłką jest pieczołowicie przygotowywany pod względem odpowiedniej oprawy i pakowany w firmowe pudełko.