Złota bransoletka z Serduszkami i białym złotem

Nr. wzoru: ZB26461
519,00 zł
Grawer gratis

Wysyłka do 24h

Kruszec złoto
Próba 0,333
Długość 18,00 cm
Szerokość 0,60 cm
Masa ok. 2,46 g

Romantyczna i niepowtarzalna
Złota bransoletka z Serduszkami i białym złotem została wykonana z wysokiej jakości złota 8 karatowego. Jej kompozycja składa się ze złączonych ze sobą serduszek z białego i żółtego złota ułożonych naprzemiennie. Dzięki temu doskonale komponuje się z każdą biżuterią. Posiada ciekawą diamentowaną fakturę, która dodaje całości wyrazistości i niesamowitego blaskuRomantyczna i niepowtarzalna, a zarazem elegancka i niespotykana. Doskonała do noszenia w pracy jak i jako modny dodatek do każdej stylizacji wieczorowej, która zyska wyjątkowego wyglądu. Jest doskonała na prezent z okazji Urodzin, Rocznicy, Walentynek, Dnia Kobiet oraz wielu innych wydarzeń bliskich naszemu sercu.


Idealny prezent
Nie masz pomysłu na idealny prezent? Szukasz czegoś oryginalnego i pomysłowego? My Ci w tym pomożemy. Przy każdym zakupie z naszym sklepie otrzymasz grawer ze swoim własnym indywidualnym i dedykowanym tekstem, a jeśli nie masz na niego pomysłu, skorzystaj z naszego banku życzeń i sentencji. Grawer wykonujemy nowoczesną metodą laserową, na wysokiej jakości blaszce, dzięki czemu uzyskujemy niesamowicie wyraźny tekst oraz wieczną trwałość.

Dla większości produktów w eSklepie czas realizacji zamówienia z wysyłką krajową wynosi 24 godziny.

Każdy produkt, z wyłączeniem produktów przygotowywanych na zamówienie i personalizowanych, można oddać w ciągu 30 dni od daty zakupu i uzyskać pełny zwrot kosztów.

Każdy produkt przed wysyłką jest pieczołowicie przygotowywany pod względem odpowiedniej oprawy i pakowany w firmowe pudełko.