Złota bransoletka z Koniczynką i czarnymi kryształkami

Nr. wzoru: ZB26596
579,00 zł
Grawer gratis

Wysyłka do 24h

Kruszec złoto
Próba 0,585
Kamień cyrkonia
Wymiary zawieszki wys. 0,80 cm x szer. 1,45 cm
Długość 13-20 cm
Masa ok. 1,75 g

Nowoczesna ozdoba na rękę
Złota bransoletka z Koniczynką i czarnymi kryształkami
 została wykonana z wysokiej jakości złota 14 karatowego. Kompozycja bransoletki oparta na prostocie i elegancji o czym świadczy klasyczny łańcuszek. Jej ozdobą jest subtelna koniczynka, której płatki wykonane zostały na kształt symbolicznych serduszekNowoczesna ozdoba na rękę, dzięki niepowtarzalnym czarnym cyrkoniom. Jej trwały i mocny splot gwarantuje wygodę i bezpieczeństwo podczas noszenia. Doskonała do noszenia w pracy jak i jako modny dodatek do każdej stylizacji wieczorowej, która zyska wyjątkowego wyglądu. Jest doskonała na prezent z okazji Urodzin, Rocznicy, Walentynek, Dnia Kobiet oraz wielu innych wydarzeń bliskich naszemu sercu.

Idealny prezent
Nie masz pomysłu na idealny prezent? Szukasz czegoś oryginalnego i pomysłowego? My Ci w tym pomożemy. Przy każdym zakupie z naszym sklepie otrzymasz grawer ze swoim własnym indywidualnym i dedykowanym tekstem, a jeśli nie masz na niego pomysłu, skorzystaj z naszego banku życzeń i sentencji. Grawer wykonujemy nowoczesną metodą laserową, na wysokiej jakości blaszce, dzięki czemu uzyskujemy niesamowicie wyraźny tekst oraz wieczną trwałość.

Dla większości produktów w eSklepie czas realizacji zamówienia z wysyłką krajową wynosi 24 godziny.

Każdy produkt, z wyłączeniem produktów przygotowywanych na zamówienie i personalizowanych, można oddać w ciągu 30 dni od daty zakupu i uzyskać pełny zwrot kosztów.

Każdy produkt przed wysyłką jest pieczołowicie przygotowywany pod względem odpowiedniej oprawy i pakowany w firmowe pudełko.