Srebrny obrazek w kształcie serca Dwa Aniołki Stróżujące

Nr. wzoru: OA161
76,00 zł
Grawer gratis

Wysyłka do 24h

Wysokość 9,50 cm
Szerokość 11,00 cm

Srebrny obrazek włoskiej firmy BELTRAMI GIOIELLI przedstawiający wizerunek dwóch Aniołów Stróży z czułością i troską opiekujących się nad maleństwem. Całość obrazka zamknięta w symbolicznym sercu. Tył obrazka wykonany został z drewna najwyższej jakości. Obrazek idealnie nadaje się jako prezent na Chrzest Święty. Obrazek przystosowany do postawienia na półce lub zawieszenia na ścianie, nada elegancji każdemu wnętrzu. Stanowi doskonały prezent będący niezapomnianą pamiątką na całe życie.

 

 GWARANCJA JAKOŚCI

 Obrazek wykonany z metalu szlachetnego o nazwie Miro-Silver pokrytego warstwą czystego srebra 999,95 przez włoskiego producenta, firmę BELTRAMI GIOIELLI. Otrzymany drogocenny metal posiada wyjątkowe cechy. Jest odporniejszy na odkształcenia mechaniczne i śniedzenie. Doskonale odbijając światło podkreśla szlachetność srebra. Został wyprodukowany we Włoszech, zgodnie z kunsztem i tradycją obróbki metali szlachetnych.

 

        GRATIS OTRZYMASZ

 ✔  Twój indywidualny tekst graweru

        ✔ dowód zakupu w postaci paragonu

  certyfikat oryginalności 

   ✔ gustowne pudełko

 

Dla większości produktów w eSklepie czas realizacji zamówienia z wysyłką krajową wynosi 24 godziny.

Każdy produkt, z wyłączeniem produktów przygotowywanych na zamówienie i personalizowanych, można oddać w ciągu 30 dni od daty zakupu i uzyskać pełny zwrot kosztów.

Każdy produkt przed wysyłką jest pieczołowicie przygotowywany pod względem odpowiedniej oprawy i pakowany w firmowe pudełko.