Srebrny naszyjnik łapacz snów

Nr. wzoru: SN25693
135,00 zł
Grawer gratis

Wysyłka do 24h

Kruszec srebro
Próba 0,925
Wymiary łańcuszka szer. 4 mm
Wysokość zawieszki 4,00 cm
Długość 41,5 - 46 cm
Szerokość zawieszki 2,10 cm
Masa ok 4,93 gr

Ponadczasowy blask 
Srebrny naszyjnik łapacz snów wykonany z wysokiej jakości srebra próby 0,925 z dbałością o każdy szczegół. Naszyjnik składa się z zjawiskowej zawieszki oraz  łańcuszka o p splocie typu ankier. Ogniwa w łańcuszku charakteryzują się dużą wytrzymałością na zerwanie i przypadkowe uszkodzenie co gwarantuje komfort i bezpieczeństwo podczas noszenia. Ponadczasowy blask w połączeniu z dynamicznym wyglądem tworzy duet doskonały.  Idealnie dopełni strój wieczorowy każdej kobiety jak i również będzie subtelnym dodatkiem do codziennego stroju. Może być również fenomenalnym prezentem.

Idealny prezent
Nie masz pomysłu na idealny prezent? Szukasz czegoś oryginalnego i pomysłowego? My Ci w tym pomożemy. Przy każdym zakupie w naszym sklepie otrzymasz grawer ze swoim własnym indywidualnym i dedykowanym tekstem, a jeśli nie masz na niego pomysłu, skorzystaj z naszego banku życzeń i sentencji. Grawer wykonujemy nowoczesną metodą laserową, na wysokiej jakości blaszce, dzięki czemu uzyskujemy niesamowicie wyraźny tekst oraz wieczną trwałość. 

Dla większości produktów w eSklepie czas realizacji zamówienia z wysyłką krajową wynosi 24 godziny.

Każdy produkt, z wyłączeniem produktów przygotowywanych na zamówienie i personalizowanych, można oddać w ciągu 30 dni od daty zakupu i uzyskać pełny zwrot kosztów.

Każdy produkt przed wysyłką jest pieczołowicie przygotowywany pod względem odpowiedniej oprawy i pakowany w firmowe pudełko.