Srebrny komplet zawieszka i kolczyki

Nr. wzoru: SK25608
199,00 zł
Grawer gratis

Wysyłka do 24h

Kruszec srebro
Próba 0,925
Wysokość zawieszki 3,30 cm kolczyków 1,60cm
Szerokość zawieszki 2,70 cm kolczyków 1,60 cm
Masa ok 6,90 gr

Ponadczasowy blask 
Srebrny komplet zawieszka i kolczykiwykonany z wysokiej jakości srebra próby 0,925 z dbałością o każdy szczegół. Komplet składa się z gustownej zawieszki oraz kolczyków na zapięciu typu sztyft. Komplet podkreślają cyrkonie tworzące wzór koła dookoła którego umieszczono mniejszcze cyrkonie. Ponadczasowy blask w połączeniu z dynamicznym wyglądem tworzy duet doskonały. Idealnie wkomponuje się w elegancki strój formalny każdej kobiety jak i doda wdzięku codziennemu stroju. Dosokonały również jako prezent na każdą okazję.

Idealny prezent
Nie masz pomysłu na idealny prezent? Szukasz czegoś oryginalnego i pomysłowego? My Ci w tym pomożemy. Przy każdym zakupie w naszym sklepie otrzymasz grawer ze swoim własnym indywidualnym i dedykowanym tekstem, a jeśli nie masz na niego pomysłu, skorzystaj z naszego banku życzeń i sentencji. Grawer wykonujemy nowoczesną metodą laserową, na wysokiej jakości blaszce, dzięki czemu uzyskujemy niesamowicie wyraźny tekst oraz wieczną trwałość. 

Dla większości produktów w eSklepie czas realizacji zamówienia z wysyłką krajową wynosi 24 godziny.

Każdy produkt, z wyłączeniem produktów przygotowywanych na zamówienie i personalizowanych, można oddać w ciągu 30 dni od daty zakupu i uzyskać pełny zwrot kosztów.

Każdy produkt przed wysyłką jest pieczołowicie przygotowywany pod względem odpowiedniej oprawy i pakowany w firmowe pudełko.