Obrazek sakralny z Jezusem

Niezwykłość obrazków sakralnych z Jezusem sprawia, że są one wyjątkowo często poszukiwanym produktem przez klientów. Niektórzy nie są w stanie wyobrazić sobie sobie swojego domu bez chociażby jednego religijnego obrazu. Poza funkcją dekoracyjną, wyroby te stanowią też niezwykły wyraz duchowości. Do najbardziej znanych należy tu z pewnością popularne dzieło artystyczne pt. “Jezu Ufam Tobie”. Trudno znaleźć osobę, która by go nie znała. Nie każdy jednak wie w jakich okolicznościach ono powstało. Warto wiedzieć, że pierwowzór został stworzony według projektu siostry Faustyny Kowalskiej przy pomocy księdza Michała Sopoćki. Według Dzienniczka świętej, Jezus objawił się jej 22 lutego 1931 roku w płockim klasztorze, a następnie nakazał namalować swój wizerunek. To właśnie ta podobizna widoczna jest na popularnym obrazie. Podczas spotkania, Jezus obiecał Siostrze Faustynie, że każdy kto będzie czcić ten obraz, będzie trwał w łasce miłosierdzia zarówno za życia, jak i po śmierci. Autorem pierwszej namalowanej wersji był malarz Eugeniusz Kazimirowski. Prace nad nią trwały od stycznia do czerwca 1934 roku. Po raz pierwszy obraz został pokazany wiernym w 1935 w pierwszą niedzielę po Wielkanocy, czyli w dniu Święta Miłosierdzia Bożego w Ostrej Bramie w Wilnie. To właśnie te niezwykłe okoliczności powstania dzieła sprawiają, że jest ono jednym z najpopularniejszych obrazów jeśli chodzi o malarstwo religijne.

Brak produktów spełniających kryteria.

Obrazek sakralny z Jezusem sklep

Srebrny obrazek sakralny z Jezusem z pewnością sprawdzi się jako prezent na specjalną okazję. Nasz sklep oferuje klasyczne warianty tego rodzaju ozdoby w kształcie prostokąta na eleganckim drewnie w białym kolorze. Z pewnością niewątpliwym atutem jest tu napis “Jezu Ufam Tobie” umieszczony na dole. Pamiątka ta przystosowana jest zarówno do postawienia na szafce, jak i powieszenia na ścianie. Idealnie sprawdzi się w każdym pomieszczeniu. Obrazek sakralny z Jezusem będzie idealnym prezentem na uroczystości typu rocznica ślubu, bierzmowanie czy też urodziny. Taki przedmiot jest najczęściej wybieranym wariantem jeśli chodzi o artystyczne dewocjonalia, dlatego jeśli szukasz odpowiedniego podarunku, zastanów się nad takim rozwiązaniem już teraz. Uniwersalność i estetyka tego rodzaju dekoracji sakralnej z pewnością przypadnie do gustu niejednej osobie. Oferowane przez naszą firmę obrazki religijne wykonane zostały w taki sposób aby mogły cieszyć oko i duszę przez długi czas.

Obrazek sakralny z Jezusem online

Dzięki naszemu sklepowi internetowemu Azur możesz zamówić obrazek sakralny z Jezusem online. Wszystkie dostępne wyroby cechują się odpowiednią wytrzymałością oraz odpornością na różnorodne uszkodzenia. Metal szlachetny, wykorzystany do produkcji pokryty jest warstwą czystego srebra, co dodatkowo nadaje wyjątkowych cech całości. W naszym sklepie możesz przebierać pośród ogromnej oferty wyjątkowych obrazków sakralnych na różne okazje. Zapoznaj się z niezwykłym asortymentem jubilerski już teraz i wybierz coś odpowiedniego dla siebie.