SREBRNA RAMKA NA ZDJĘCIE PIERWSZA KOMUNIA ŚWIĘTA ZE ZŁOCENIAMI PREZENT GRAWER GRATIS

Nr. wzoru: K 120
140,00 zł
Grawer gratis

Wysyłka do 24h

Wysokość 17,00 cm
Szerokość 15,50 cm

Niebanalna srebrna ramka za zdjęcie przyozdobiona kielichemhostią oraz kłosami zboża. Całości ramki zamknięta w klasycznym kształcie prostokąta oraz osadzona na nieprzeciętnym drewnie najwyższej jakości w kolorze ecri. Dodatkowym atutem ramki są złocenia, dzięki którym całość wygląda niesamowicie elegancko i bogato. Będzie to idealny prezent na Pierwszą Komunię Świętą dla dziewczynki jak chłopca. Pamiątka przystosowana jest do postawienia, dzięki czemu każde pomieszczenie zyska niebywałego charakteru i i nieskazitelnego wyglądu. Dzięki osobistej dedykacji wykonanej precyzyjną techniką laserową na srebrnej lub złotej blaszce nie stanie się kolejnym nietrafionym prezentem, który szybko odchodzi w niepamięć. Świetna na zdjęcie o wymiarach 9 cm na 13 cm.

GWARANCJA JAKOŚCI
Obrazek wykonany z metalu szlachetnego o nazwie Miro-Silver pokrytego warstwą czystego srebra 999,95 przez włoskiego producenta, firmę Beltrami Gioelli posiadającą 35 letnie doświadczenie w obróbce metali. Otrzymany drogocenny metal posiada wyjątkowe cechy. Jest odporniejszy na odkształcenia mechaniczne i śniedzenie. Doskonale odbijając światło podkreśla szlachetność srebra.

  GRATIS OTRZYMASZ
  Twój indywidualny tekst graweru

 dowód zakupu w postaci paragonu
✔ certyfikat oryginalności 
✔ gustowne pudełko

Dla większości produktów w eSklepie czas realizacji zamówienia z wysyłką krajową wynosi 24 godziny.

Każdy produkt, z wyłączeniem produktów przygotowywanych na zamówienie i personalizowanych, można oddać w ciągu 30 dni od daty zakupu i uzyskać pełny zwrot kosztów.

Każdy produkt przed wysyłką jest pieczołowicie przygotowywany pod względem odpowiedniej oprawy i pakowany w firmowe pudełko.