Srebrne obrazy Ostatnia Wieczerza

Ostatnia wieczerza to obraz doskonale znany wszystkim Chrześcijanom. Ma on ważne, symboliczne znaczenie. Będzie więc idealnym prezentem na różne okazje. Możesz podarować go na I komunię świętą, ślub, czy każdą inną okazję, jeśli osoba, do której się wybieramy, jest wierząca. Wówczas z pewnością doceni nasz podarunek i znajdzie dla niego wyjątkowe miejsce w swoim domu i w czasie modlitwy.

Podarowanie srebrnego obrazu ze sceną z Ostatniej Wieczerzy, czy zakup takiego do własnego domu, to z pewnością znaczący wydatek dla wielu osób. Jest to jednak pamiątka, która zapewne zachowa się w rodzinie na wiele pokoleń, z uwagi na swoją wysoką jakość i trwałość. Warto wybrać sprawdzonego sprzedawcę i kupić w polecanym sklepie jubilerskim, takim jak nasz, gdyż wówczas mamy pewność co do autentyczności, posiadamy gwarancję,

Kupuj wg
Cena

7 produkt(ów)

7 produkt(ów)

Srebrny obraz Ostatnia wieczerza

Nasz sklep jubilerski oferuje duże srebrne obrazy Ostatnia wieczerza. To piękny i cenny prezent dla osób związanych z Kościołem i wierzących. Wysoka jakość wszystkich oferowanych przez nas produktów sprawia, że masz pewność, że upominek będzie naprawdę doceniony. Proponujemy również mniejsze srebrne obrazki z rzeczoną sceną — jej wyjątkowy przekaz, utworzenie Eucharystii ma ogromne znaczenie dla wiary chrześcijańskiej. Z pewnością więc warto mieć jej przedstawienie w domu. Wybierz wersję dopasowaną do okazji i w odpowiednim dla Ciebie przedziale cenowym. Całość będzie pięknie zapakowana na prezent i zostanie wykonana zamówiona dedykacja. 

Srebrne obrazki na różne okazje

Nasza oferta jest bardzo szeroka, znajdują się w niej obrazki ze Świętą Rodziną, a także takie, które obrazują działalność Jezusa Chrystusa. Pięknie prezentują sceny biblijne i można ustawić je na meblach lub powiesić na ścianie. Będą doskonałą pomocą przy codziennej modlitwie.  Mogą one posłużyć jako prezent na wiele różnych okazji, dlatego zachęcamy również do sprawdzenia innych naszych propozycji, w następujących kategoriach:

Takie obrazy religijne często przekazuje się bliskim osobom, w przypadku których mamy pewność, że są wierzące i docenią nasz gest. W ten sposób oddajemy daną osobę w opiekę Matce Najświętszej lub Jezusowi Chrystusowi. Wybieraj prezent w taki sposób, aby oddać wyjątkowość okazji. Chrzciny, komunia, ślub — to momenty, w których zgodnie z tradycją przekazujemy bliskim nasze błogosławieństwo. Wybieraj srebrne obrazki, które podkreślą istotę sakramentu lub innej uroczystości.