Obrazki srebrne na Komunię Świętą

Srebrny obrazek na pierwszą komunię świętą – Pamiątki komunijne

Tradycja nakazuje, aby rodzina dziecka przyjmującego Pierwszą Komunię Świętą, upamiętniła to wyjątkowe wydarzenie symbolicznym prezentem. Dobrym wyborem na tę okoliczność są srebrne obrazki na komunię, eleganckie pamiątki dla dziewczynek i dla chłopców. Na tej stronie nasz salon Azur prezentuje najpiękniejsze odsłony podarunków, wykonanych ze szlachetnego kruszcu. Niektóre srebrne pamiątki komunijne przedstawiają dziecko, odmawiające pacierz. Inne ukazują pierwszokomunistów, przyjmujących Komunię z rąk samego Jezusa. Oferowane przez nas pamiątki, czyli obrazki srebrne na komunię, posiadają personalizowaną dedykację. Można w niej zawrzeć datę, sentencję i informację, od kogo jest dany prezent. Wśród popularnych obecnie upominków z okazji Pierwszej Komunii Świętej, te sakralne wydają się być najbardziej odpowiednie. Religijne srebrne pamiątki na komunię znakomicie pasują do charakteru kościelnej uroczystości. Wręcz wypada, żeby dziecko otrzymało choćby jeden taki obrazek. Pięknie zaprezentuje się on na półce przy łóżku – jako pamiątka przystąpienia do Eucharystii. Zapraszamy do sprawdzenia, jakie pamiątki komunijne ze srebra mamy w aktualnej ofercie!

Kupuj wg
Cena
Kruszec

Produkty 1 do 36 z 101

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Produkty 1 do 36 z 101

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Z przyjemnością polecamy srebrne obrazki sakralne, czyli gustowne pamiątki komunijne

Wszyscy wiedzą, że Pierwsza Komunia Święta stanowi jedno z bardzo ważnych wydarzeń w życiu każdego dziecka. Jest to świadome przyjęcie Eucharystii, wyjątkowa chwila dla małego człowieka oraz bliskich mu osób. Ważne więc, by w tym dniu porozmawiać z dzieckiem i uświadomić mu, co tak naprawdę się liczy oraz jest najważniejsze. Ponadto warto zastanowić się nad prezentem upominkowym, który w dobrym guście upamiętni ten niezwykle ważny dzień spotkania z Chrystusem. Nie od dziś wiadomo, że temat podarunków na Komunię wzbudza wiele kontrowersji. Z naszej strony polecamy Państwu obrazki na komunię z grawerem, eleganckie i symboliczne upominki. Są one wykonane ze srebra wysokiej jakości, na którym znajduje się pamiątkowy napis z dedykacją. Zastanawiając się, co wybrać, aby obdarować dziecko czymś niepowtarzalnym i wpisującym się w tradycję, a jednocześnie sprawiającym radość i stanowiącym pamiątkę na kolejne lata, warto zwrócić uwagę na obrazki srebrne komunijne. Podczas gdy część osób skupia się na wyborze prezentu z zakresu elektroniki, Państwa zachęcamy do zapoznania się z upominkami o wymiarze symbolicznym. Srebrny obrazek na komunię to pamiątka, wyrażająca bliskość z Chrystusem. Wpisuje się ona w naszą tradycję chrześcijańską oraz kulturę. Nie powinno więc nikogo dziwić, że obrazki srebrne stają się coraz popularniejsze i w odczuciu wielu osób, uchodzą za obowiązkowy element prezentu na Komunię. W większości są one pięknie zdobione malunkami, które przypominają o chwili przyjęcia Eucharystii. Dzięki temu, że srebrne obrazki komunijne to starannie wykonane dekoracje, idealnie wpiszą się one w aranżację pokoju dziecięcego, bez względu na dominujący w nim styl czy design. Poprzez swój wymiar symboliczny, będą nie tylko zdobić przestrzeń, ale również podkreślać, jak ważna jest rola Jezusa w życiu. Oferujemy Państwu komunijne srebrne obrazki, pamiątki stworzone po to, żeby Pierwsza Komunia Święta zyskała niepowtarzalną i piękną oprawę.

Tu można zamówić pamiątki na Pierwszą Komunię Świętą. Zapraszamy po obrazki ze srebra

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, pamiątki na komunię stanowią bardzo ważny element, jeśli chodzi o utrzymanie tradycji i zachowanie wspomnień związanych z tym kościelnym wydarzeniem. Oczywiście każde dziecko marzy o czymś innym. Jedni pragną dostać biżuterię, rower, deskorolkę lub hulajnogę, inni zaś wolą zegarek, gry planszowe bądź edukacyjne gadżety. Jednak największą popularność zyskują upominki elektroniczne. Z pewnością pierwszokomunista będzie zachwycony, otrzymując wymarzony prezent, którym pochwali się przed rówieśnikami. Z drugiej strony warto mieć na uwadze to, że nie wszystkie pamiątki komunijne zabiera się do szkoły czy na podwórko. Część z nich ustawia się na honorowym miejscu w pokoju, a najlepszym przykładem są obrazki ze srebra – dekoracyjne symbole obecności Chrystusa w sercu dziecka. Jeśli interesują Państwa pamiątki komunijne dla chłopca lub dziewczynki, to srebrne obrazki będą doskonałym wyborem. Są to prezenty, które bezpośrednio nawiązują do chwili przyjęcia Eucharystii, przez co kojarzą się z ważnym wydarzeniem, jakim jest Pierwsza Komunia Święta. W naszej ofercie posiadamy estetycznie wykonane srebrne obrazki komunijne, które niewątpliwie przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym Klientom. Są to uniwersalne prezenty, stanowiące symboliczne pamiątki zarówno dla chłopca jak i dziewczynki. Sprowadziliśmy dla Państwa sakralne obrazki srebrne stworzone z wysokiej klasy srebra. Co więcej, na każdym modelu możemy wygrawerować sentencję z datą, co podkreśli pamiątkowy wymiar upominku. Unikalne srebrne obrazki komunijne sprawią, że dzień Pierwszej Komunii zapadnie dziecku w pamięć, a wspomnienie tej chwili będzie się umacniać przy każdym spojrzeniu na obrazek. Poprzez swoją oryginalność, niebanalny design oraz trwałość, obrazki srebrne na Komunię oczarują najmłodszych i ich bliskich. Będą przy tym stanowiły gustowną ozdobę domu, jakiej nie może zabraknąć w pokoju dziecka, które przyjęło Pierwszą Komunię Świętą.