Srebrne obrazki na chrzest

Srebrne obrazki na chrzest

Gdy w rodzinie pojawia się nowe dziecko, niedługo wszyscy bliscy zostaną zaproszeni na jego chrzest. Srebrne obrazki na chrzest powitają godnie maluszka, a uroczystość upamiętnią. To gustowna pamiątka wykonana ze szlachetnego materiału – trwałego i eleganckiego srebra. W naszym salonie Azur znajdują się obrazki srebrne na chrzest dla dziewczynki i chłopca, przedstawiające Świętą Rodzinę czuwającą nad dzieciątkiem oraz Aniołki, modlące się w intencji maluszka. Takie obrazki srebrne symbolizują opiekę nad nowo narodzonym dzieckiem i są wyjątkową pamiątką chrztu od dziadków czy od chrzestnej. Na tej stronie czekają na Państwa sakralne obrazki srebrne, które znakomicie nadają się do podarowania, jako pamiątki na Chrzest Święty. Z tyłu każdego obrazka możemy umieścić tabliczkę z miejscem na grawerowaną dedykację. Oferujemy ją gratis, umożliwiając Państwu dobór indywidualnego grawerunku, który pięknie dopełni srebrny obrazek na chrzest. Serdecznie polecamy obrazki z grawerem na pamiątki chrztu – to symbol na lata, elegancki i dekoracyjny element, jakiego nie powinno zabraknąć w żadnym domu.

Kupuj wg
Cena

Produkty 1 do 36 z 297

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Produkty 1 do 36 z 297

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Szukasz inspiracji na prezent z okazji chrztu? Wybierz srebrny obrazek z naszej kolekcji!

Chrzest jest niezwykłym wydarzeniem. Rodzice nowo narodzonego dziecka powinni więc zadbać o to, aby dzień ten był naprawdę wyjątkową chwilą w życiu maluszka. Zwyczaj nakazuje, aby po uroczystości w kościele zaprosić bliską rodzinę na obiad. Wtedy też wręcza się prezenty, pamiątki Chrztu Świętego. Zgodnie z tradycją, rodzice chrzestni mają obowiązek zakupu dwóch niezbędnych przedmiotów: matka chrzestna powinna zadbać o białą szatkę dla niemowlaka, a ojciec o świecę. Współcześnie jednak zarówno ubranka, jak i symbole chrzcielne kupowane są przez rodziców malucha jeszcze na długo przed dniem chrztu. W związku z tym dobrze jest ustalić, jakie przedmioty podarować dziecku w ten niesamowity dzień. Idealnym upominkiem może okazać się srebrny obrazek na chrzest, który dzięki swojej uniwersalności stanowi świetny prezent. W znakomity sposób podkreśli on sakralny charakter uroczystości poprzez symboliczne przedstawienie obecności świętych opiekunów. Taki obrazek to także symbol religijny, więc będzie odpowiednim uzupełnieniem wszystkich elementów składających się na wyjątkową okazję, jaką jest chrzest dziecka. Dlatego właśnie warto poważnie zastanowić się nad jego zakupem. To idealna pamiątka chrztu zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki, która będzie przypominać tak ważny dzień przez wiele lat. W naszym asortymencie są dostępne liczne obrazki srebrne na chrzest. Różnią się one kształtem, wielkością i wizerunkiem. Wszystkie jednak doskonale wpisują się w atmosferę chrztu, przez co pasują na prezent.

Prezentujemy obrazki srebrne na chrzest. Mamy w ofercie serca z aniołkami i dużo więcej

Wyszukany srebrny obrazek na chrzest to idealny upominek sakralny. Azur – sklep jubilerski oferuje elementy tego typu, które charakteryzują się zamkniętą formą w kształcie prostokąta, kwadratu lub uroczego serduszka. Srebrny obrazek na chrzest jest osadzony na eleganckim brązowym lub białym drewnie i przedstawia różne wizerunki – aniołków, Maryi, Jezusa. Najbardziej popularne są tutaj wzory z Aniołem Stróżem, strzegącym dziecko przed wszelkim złem. Chętnie kupowany jest też srebrny obrazek na chrzest z Matką Boską trzymającą na rękach małego Jezuska. Przygotowaliśmy dla Państwa gustowne obrazki srebrne na chrzest, dostępne w różnych odsłonach. Ich dodatkowym atutem jest napis “Pamiątka Chrztu Świętego” znajdujący się u dołu wybranych modeli. Taki przedmiot będzie idealnym prezentem z okazji Chrztu zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki. Dzięki osobistej dedykacji wykonanej precyzyjną techniką laserową na blaszce, srebrny obrazek na chrzest nie stanie się kolejnym nietrafionym podarunkiem, który szybko odejdzie w niepamięć. Warto podkreślić, że nasze obrazki srebrne są przystosowane zarówno do postawienia ich na półce, jak i do powieszenia na ścianie. W związku z czym oprócz pamiątki, obrazki te mogą stanowić stylową dekorację pomieszczenia.

Chrzest to ważne wydarzenie. Upamiętnimy je, wręczając dziecku srebrny obrazek z dedykacją

Sakralne obrazki srebrne na Chrzest Święty znajdujące się w tej kategorii zostały zaprojektowane z myślą o podkreśleniu wyjątkowych chwil, związanych z przyjęciem pierwszego sakramentu. Nasz internetowy sklep jubilerski gwarantuje najwyższą jakość wyrobów dekoracyjnych. W aktualnej ofercie posiadamy wyszukane obrazki srebrne na chrzest, wykonane ze srebra próby 925. Polecane przez nas srebrne obrazki charakteryzują się wysoką odpornością na upływ czasu, co sprawia, że będą one cieszyły oko przez długie lata. Z przodu obrazka znajduje się wygrawerowany napis, a z tyłu na estetycznej blaszce dłuższa dedykacja od osoby, wręczającej prezent. Dla nas Klient jest najważniejszy, dlatego też wszystkie usługi świadczymy na wyjątkowo wysokim poziomie. Jeśli więc szukasz odpowiedniego prezentu na chrzest i interesują Cię srebrne obrazki Matki Boskiej, zapoznaj się z całą naszą ofertą obrazków sakralnych, a następnie wybierz produkt dopasowany do swoich potrzeb.