Srebrne obrazki Matki Boskiej

Srebrne obrazki Matki Boskiej są doskonałym prezentem w formie pamiątki na chrzciny, I komunię świętą, czy ślub. Ich symboliczne znaczenie oddania obdarowanej osoby w opiekę Najświętszej Bogurodzicy, stanowi wyraz naszej troski i zaangażowania w przygotowanie upominku na konkretną okazję. Dostępne są różne wzory, przedstawiające Maryję z Dzieciątkiem Jezus, a także Matkę Boską Częstochowską. Dopasowanie odpowiedniego obrazku zależy zwykle od naszego gustu, okazji i intencji.

Kupuj wg
Cena

Srebrne obrazki z Matką Boską

Nasz sklep jubilerski oferuje wysokiej jakości srebrne obrazki, które będą piękną pamiątką przyjęcia chrztu świętego i wejścia dziecka do Kościoła. Mogą zostać powieszone w dowolnym miejscu w pokoju lub ustawione na meblach. Nie wykluczone jest również, że zostanie schowany wraz z innymi pamiątkami. Jednak taki drobiazg, z pewnością powinien być eksponowany i wspierać przy codziennej modlitwie. Srebrny obrazek na chrzest jest raczej symbolicznym podarkiem i formą upamiętnienia tego wyjątkowego z punktu widzenia katolików dnia. 

Kiedy podarować obrazek z Matką Boską?

Inną wyjątkową okazją, na którą taki obrazek będzie doskonałym wyborem, będzie I komunia święta dziecka. W tym dniu przyjmuje ono jeden z najważniejszych sakramentów w Kościele Katolickim. Dlatego również upominki powinny być przemyślane i dopasowane do powagi sytuacji. Mimo iż obecnie często odchodzi się od tradycyjnych prezentów, to jednak srebrny obrazek Matki Boskiej będzie z pewnością dobrze widziany. Może stanowić dodatek do prezentu, rodzaj pamiątki. Jednak z pewnością będzie idealnym przekazem, w tym czasie. 

Obraz Matki Boskiej Częstochowskiej w formie srebrnego obrazka doskonale sprawdzi się również jako pamiątka z okazji ślubu. W tym dniu chcemy życzyć młodej parze jak najlepiej, jeśli biorą ślub kościelny, to taka pamiątka będzie z pewnością na miejscu, wraz z oddaniem ich miłości w opiekę Matce Najświętszej. Oczywiście, podobnie, jak w przypadku komunii, tak i tutaj takie prezenty są już rzadkością, jednak mogą zostać odebrane jako bardzo oryginalne i przemyślane. Zastanówmy się więc, co chcemy przekazać bliskim, którzy wstępują w sakramentalny związek małżeński. Właśnie taki obrazek sprawdzi się w formie prezentu. Możesz oczywiście wybrać również obraz Matki Boskiej z Dzieciątkiem. Wszystko zależy od Twojego pomysłu i gustu.

Kiedy podarować obrazek?

Obrazek z Matką Boską możemy podarować właściwie na różne okazje, jednak duże znaczenie ma, czy osoba, której chcemy go przekazać, jest wierząca. Weź to pod uwagę, aby mieć pewność, że doceni prezent i starania.