×

Registration

Profile Informations

Login Datas

or login

First name is required!
Last name is required!
First name is not valid!
Last name is not valid!
This is not an email address!
Email address is required!
This email is already registered!
Password is required!
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Terms and Conditions are required!
Email or Password is wrong!

Na I Komunię Św.

Srebrny obrazek na pierwszą komunię świętą – Pamiątki komunijne

Tradycja nakazuje, aby rodzina dziecka przyjmującego Pierwszą Komunię Świętą, upamiętniła to wyjątkowe wydarzenie symbolicznym prezentem. Dobrym wyborem na tę okoliczność są srebrne obrazki, eleganckie pamiątki komunijne dla dziewczynek i dla chłopców. Na tej stronie nasz salon Azur prezentuje najpiękniejsze odsłony podarunków, wykonanych ze szlachetnego kruszcu. Niektóre srebrne obrazki komunijne przedstawiają dziecko, odmawiające pacierz. Inne ukazują pierwszokomunistów, przyjmujących Komunię z rąk samego Jezusa. Oferowane przez nas pamiątki, czyli srebrne obrazki komunijne, posiadają personalizowaną dedykację. Można w niej zawrzeć datę, sentencję i informację, od kogo jest dany prezent. Wśród popularnych obecnie upominków z okazji Pierwszej Komunii Świętej, te sakralne wydają się być najbardziej odpowiednie. Religijne obrazki srebrne znakomicie pasują do charakteru kościelnej uroczystości. Wręcz wypada, żeby dziecko otrzymało choćby jeden taki obrazek. Pięknie zaprezentuje się on na półce przy łóżku – jako pamiątka przystąpienia do Eucharystii. Zapraszamy do sprawdzenia, jakie obrazki na Komunię mamy w aktualnej ofercie!

Produkty 1 do 36 z 195

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Produkty 1 do 36 z 195

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Z przyjemnością polecamy srebrne obrazki sakralne, czyli gustowne pamiątki komunijne

Wszyscy wiedzą, że Pierwsza Komunia Święta stanowi jedno z bardzo ważnych wydarzeń w życiu każdego dziecka. Jest to świadome przyjęcie Eucharystii, wyjątkowa chwila dla małego człowieka oraz bliskich mu osób. Ważne więc, by w tym dniu porozmawiać z dzieckiem i uświadomić mu, co tak naprawdę się liczy oraz jest najważniejsze. Ponadto, warto zastanowić się nad prezentem upominkowym, który w dobrym guście upamiętni ten niezwykle ważny dzień spotkania z Chrystusem. Nie od dziś wiadomo, że temat podarunków na Komunię wzbudza wiele kontrowersji. Z naszej strony polecamy Państwu srebrne obrazki komunijne, eleganckie i symboliczne upominki. Są one wykonane ze srebra wysokiej jakości, na którym wygrawerowano pamiątkowy napis z dedykacją. Zastanawiając się, co wybrać, aby obdarować dziecko czymś niepowtarzalnym i wpisującym się w tradycję, a jednocześnie sprawiającym radość i stanowiącym pamiątkę na kolejne lata, warto zwrócić uwagę na obrazki srebrne. Podczas, gdy część osób skupia się na wyborze prezentu z zakresu elektroniki, Państwa zachęcamy do zapoznania się z upominkami o wymiarze symbolicznym. Srebrne obrazki komunijne to pamiątki, wyrażające bliskość z Chrystusem. Wpisują się one w naszą tradycję chrześcijańską oraz kulturę. Nie powinno więc nikogo dziwić, że obrazki srebrne stają się coraz popularniejsze i w odczuciu wielu osób, uchodzą za obowiązkowy element prezentu na Komunię. W większości są one pięknie zdobione malunkami, które przypominają o chwili przyjęcia Eucharystii. Dzięki temu, że srebrne obrazki komunijne to starannie wykonane dekoracje, idealnie wpiszą się one w aranżację pokoju dziecięcego, bez względu na dominujący w nim styl czy design. Poprzez swój wymiar symboliczny, będą nie tylko zdobić przestrzeń, ale również podkreślać, jak ważna jest rola Jezusa w życiu. Oferujemy Państwu komunijne srebrne obrazki, pamiątki stworzone po to, żeby Komunia Święta zyskała niepowtarzalną i piękną oprawę.

Tu można zamówić pamiątki na Pierwszą Komunię Świętą. Zapraszamy po obrazki ze srebra

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, pamiątki komunijne stanowią bardzo ważny element, jeśli chodzi o utrzymanie tradycji i zachowanie wspomnień związanych z tym kościelnym wydarzeniem. Oczywiście każde dziecko marzy o czymś innym. Jedni pragną dostać biżuterię, rower, deskorolkę lub hulajnogę, inni zaś wolą zegarek, gry planszowe bądź edukacyjne gadżety. Jednak największą popularność zyskują upominki elektroniczne. Z pewnością pierwszokomunista będzie zachwycony, otrzymując wymarzony prezent, którym pochwali się przed rówieśnikami. Z drugiej strony warto mieć na uwadze to, że nie wszystkie pamiątki komunijne zabiera się do szkoły czy na podwórko. Część z nich ustawia się na honorowym miejscu w pokoju, a najlepszym przykładem są obrazki ze srebra – dekoracyjne symbole obecności Chrystusa w sercu dziecka. Jeśli interesują Państwa pamiątki komunijne srebrne obrazki będą doskonałym wyborem. Są to prezenty, które bezpośrednio nawiązują do chwili przyjęcia Eucharystii, przez co kojarzą się z ważnym wydarzeniem, jakim jest Pierwsza Komunia Święta. W naszej ofercie posiadamy estetycznie wykonane srebrne obrazki komunijne, które niewątpliwie przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym Klientom. Są to uniwersalne prezenty, stanowiące symboliczne pamiątki zarówno dla chłopca i dziewczynki. Sprowadziliśmy dla Państwa sakralne obrazki srebrne stworzone z wysokiej klasy srebra. Co więcej, na każdym modelu możemy wygrawerować sentencję z datą, co podkreśli pamiątkowy wymiar upominku. Unikalne srebrne obrazki komunijne sprawią, że dzień Pierwszej Komunii zapadnie dziecku w pamięć, a wspomnienie tej chwili będzie się umacniać przy każdym spojrzeniu na obrazek. Poprzez swoją oryginalność, niebanalny design oraz trwałość, obrazki srebrne na Komunię oczarują najmłodszych i ich bliskich. Będą przy tym stanowiły gustowną ozdobę domu, jakiej nie może zabraknąć w pokoju dziecka, które przyjęło Pierwszą Komunię Świętą.