Obrączki z kamieniami

Jeśli trafiłeś na naszą stronę do zakładki obrączki ślubne to z pewnością w najbliższym czasie czeka Cię ważne wydarzenie jakim jest ślub. Szukasz obrączek, które będą olśniewające oraz wyjątkowe? Chcesz aby wasza miłość została zapieczętowana niezwykłymi obrączkami? Jeśli tak to na pewno zastanawiasz się jakie wybrać. Zapewne pojawia się w Twojej głowie również myśl co jeśli obrączka będzie za duża bądź za mała? Czy obrączki z kamieniami sprawią wiele zmagań ze zmianą rozmiaru? Obrączki ślubne z kamieniami to niezwykle piękna biżuteria. Jednak jak wszystko ma swoje plusy i minusy, w zależności od oczekiwań. W przypadku dużej ilości kamieni przez późniejszą zmianę rozmiaru można napotkać na spore trudności. Często zdarza się, że w efekcie trzeba wykonać nową bazę w odpowiednim rozmiarze, która zdobiona jest w kamienie z poprzedniej obrączki. Jednak czyż nie warto zaryzykować dla tak pięknej i błyszczącej pieczęci? < /p>

Obrączki ślubne z kamieniami

Jeśli mimo ryzyka zdecydowaliście o zakupie obrączek ślubne z kamieniami to pewnie zastanawiacie się jaki rodzaj kamienia wybrać. Nasze doświadczenie stanowczo zaleca brylant. Jest on kamieniem naturalnym, dzięki czemu pozostanie lśniący przez długie lata. Dodatkową zaletą brylantu jest możliwość wielokrotnego wypolerowania czy naniesienia matu. W naszym sklepie znajdziesz różnego rodzaju obrączki wykonane zarówno z białego złota jak i żółtego. Dla fanów obydwóch kolorów polecamy obrączki dwukolorowe również z kamieniami. W kategori obrączki ślubne do wyboru zostawiamy również próbe złota. Obecnie posiadamy próby 0,333 i 0,585. Najczęściej wybierana jest jednak próba 0,585 czyli 14 karatowa. Jest korzystna cenowo, ma większe walory mechaniczne oraz estetyczne. Nie ciemniej, co może się zdarzyć obrączce z próby 0,333. Zdarza się również, że próba 0,333 może powodować niepożądane zmiany skórne. Oprócz materiału często klienci pytają o szerokość obrączek. Na to niestety nie ma reguły. Najczęściej wybierane są te o szerokości 3 mm oraz 8 mm. Zdarzają się również pary, które dokonują zakupu tych o szerokości 3,5 mm lub 4 mm . Dlatego też za optymalną szerokość przyjmujemy 5 mm.

Chcemy aby wasze obrączki były szczególne i przypominały o tej pięknej chwili. Dlatego też każdemu przyszłemu małżeństwu proponujemy obrączki z grawerem. Najczęściej wybierany grawer to data ślubu oraz inicjały. Jednak to tylko i wyłącznie osobista kwestia i życzenie. Każda obrączka z naszego asortymentu została wykonana z najwyższej jakości materiałów, w dokładny oraz nowoczesny sposób produkcji. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą. Polecamy szczególnie obrączki z cyrkoniami oraz diamentami. Jesteśmy pewni, że szeroki wybór wzorów umożliwi Ci wybór wymarzonych symboli Waszej miłości. W razie jakichkolwiek wątpliwości bądź pytań służymy pomocą. Życzymy udanych zakupów.