Obrączki nowoczesne

Najważniejszą kwestią podczas zakupu obrączek ślubnych jest ich wzór. W naszym salonie w kategorii obrączki ślubne znajdziesz zarówno klasyczne modele jak i te w nieco nowoczesnym stylu. Przy ich wyborze warto również pamiętać, że będą one ozdobą dłoni codziennie, więc powinny być ładne a także funkcjonalne. W naszym asortymencie znajdziesz obrączki nowoczesne w różnych kolorach i odcieniach złota o różnych wzorach. Każda z nich stworzona została z wysokiej jakości kruszca, z dużą dokładnością i starannością. Projekt obrączek proponowanych w naszym sklepie uwzględnia nie tylko piękno ale też komfort użytkowania. Najczęściej wybierana szerokość to 4 lub 5 mm. Jednak istnieje możliwość wyboru węższych lub szerszych. Wszystko to kwestia upodobań i gustu przyszłych nowożeńców. Tradycyjne obrączki zazwyczaj są tej samej szerokości. Nowoczesne z kolei coraz częściej są wybierane o różnych szerokościach, panie wybierają te węższe, a panowie szersze. Jednak jeśli decydujesz się na rozmiar większy niż 4 mm to pamiętaj o tym, aby wybrać soczewkę wewnętrzną. Dzięki soczewce wewnętrznej zakładanie jej i ściąganie będzie łatwiejsze, a skóra palca nie będzie narażona na odparzenia.

Wysokość obrączki również jest bardzo ważnym aspektem. W zależności od profilu, wysokość standardowej obrączki wynosi od 1 do 1,5 mm. Przy obrączkach płaskich z obu stron standardowa wysokość wynosi od 1 do 1,2 mm. Jeśli podobają Ci się obrączki wypukłe to pamiętaj, że wysokość powinna być większa, tak aby krawędź nie była zbyt ostra. Polecamy wybrać te grubsze modele, gdyż przy zmianie rozmiaru bądź odnawianiu grubość ulega pomniejszeniu.

Obrączki nowoczesne złote

Od pewnego czasu bardzo dużą popularnością cieszą się obrączki wielokolorowe. W asortymencie naszego sklepu internetowego e-azur.pl znajdziesz wiele kombinacji kolorów oraz wzorów. Posiadamy obrączki nowoczesne złote oraz połączenia złota żółtego i białego, ewentualnie z dodatkiem np. czerwonego kruszcu. Bardzo popularne są te obrączki, które posiadają ciekawy wzór np. rytmu pracy serca lub zawierające finezyjne sploty czyli potocznie mówiąc z warkoczami. Niezmienne pozostaje zdobienie damskiej obrączki kamieniami szlachetnymi. Zwykle wybierane są diamenty, to najtrwalszy kamień, który dodatkowo podkreśla symbolikę miłości, ślubu i obrączki. W swojej ofercie posiadamy również obrączki z cyrkoniami.

W tak ważnym dniu jakim jest ślub obrączka służyć jako swego rodzaju pamiątka i symbol miłości dwojga osób. Dlatego naszym klientom polecamy umieszczenie graweru na obrączkach. Zakochani zazwyczaj chcą wygrawerować imię drugiej połówki oraz datę ślubu, natomiast istnieje również wstawienie innej treści. Chcemy, aby zakupione u nas obrączki były dla Was bardzo ważną i symboliczną pamiątką oraz dowodem długoletniej miłości. Dlatego w razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości nasz doświadczony i wykwalifikowany personel służy pomocą. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą i życzymy udanym zakupów oraz dużo szczęścia i pomyślności na nowej drodze życia.