Obrączki klasyczne

Znalezienie odpowiednich obrączek może być nie lada wyzwaniem. Jeśli pragniemy aby dany model idealne pasował na palec i jednocześnie był dokładnie taki jak sobie wymarzyliśmy, powinniśmy poświęcić więcej czasu na poszukiwania. Przedmiot ten będzie noszony na palcu przez resztę życia, dlatego powinien być wyjątkowo komfortowy. Nie ma jednoznacznej zasady określającej ile należy wydać na pierścionek zaręczynowy, zresztą w tej kwestii warto kierować się raczej wygodą, a nie ceną. Jedną z najtrudniejszych spraw może okazać się wybór stylu obrączki. Wersja inspirowana naturą, nowoczesna, a może obrączki klasyczne? Personel naszego sklepu Azur pomoże w doborze odpowiedniego modelu z uwzględnieniem indywidualnych upodobań każdego klienta.

Obrączki ślubne klasyczne

Obrączki ślubne to naprawdę wyjątkowy przedmiot. Od setek lat stanowią symbol trwałej miłości oraz wierności. Pełnienie tak znamienitej roli wymaga pewnych właściwości. Oczywiście oprócz funkcji estetycznej, obrączki muszą charakteryzować się wygodą, praktyką i trwałością. Dojście do kompromisu pomiędzy estetyką a praktycznymi cechami nie jest proste, dlatego warto poznać kilka ważnych elementów. Najczęściej używanym metalem w produkcji obrączek ślubnych klasycznych jest złoto. Jest to metal wszechstronny i wytrzymały. W większości przypadków stosowany jest w próbach 585, jednakże czasami dostępny jest także w wersjach 333, 375 oraz wyższych. Innym metalem używanym w produkcji obrączek jest srebro. Ten materiał charakteryzuje się bardzo wyrazistą jasną barwą. Warto jednak wiedzieć, że nie jest tak trwały jak poprzedni. Stosuje się go zazwyczaj w tzw. obrączkach przyjaźni, gdyż nie wymagają tak dużej wytrzymałości jak modele ślubne. Kolejnym wartym uwagi materiałem jest platyna. Jest to jeden z najcenniejszych metali szlachetnych. Obrączki wykonane z tego metalu są trwałe lecz i bardzo drogie. Najczęściej materiał ten stosuje się w próbach 950 i 600. Masa właściwa platyny jest wyższa od złota zatem waga obrączek tego rodzaju jest stosunkowo wyższa od tych z najpopularniejszego kruszcu.

Obrączki ślubne klasyczne sklep

Dobierając obrączki ślubne dla naszych klientów bierzemy pod uwagę wszystkie potrzeby i gusta par, które pragną aby przedmioty te stały się symbolem ich wiecznej miłości. W związku z tym nasze kolekcje to ogromna różnorodność materiałów, pełny wybór modeli, mnogość stylów oraz cała gama niezwykłych sposobów wykończenia materiałów. Obrączki ślubne to symbol wiecznej miłości i nieodzowny atrybut ceremonii ślubnej. Wiedząc o tym, oferujemy szeroki wybór modeli w przystępnych cenach. Priorytetem naszej firmy jest zadowolenie klienta, dlatego też dokładamy wszelkich starań aby wszystkie świadczone usługi były na najwyższym poziomie. Oprócz gotowych modeli obrączek oferujemy także możliwość modyfikacji wzorów w zakresie koloru, matowania oraz szerokości. Zapewniamy profesjonalne doradztwo przed zakupem jak i pełen serwis posprzedażowy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą całą ofertą już teraz i wybrania najbardziej odpowiedniego produktu jubilerskiego.