Obrączki ekskluzywne

Obrączki to niezwykły przedmiot, stosowany na całym świecie. Choć ich wygląd bez przerwy ulega zmianie poprzez kreowanie nowych pomysłów i tworzenie innowacyjnych projektów, to przeznaczenie tego rodzaju biżuterii pozostaje niezmienne. Obrączki stanowią symbol trwałości związku, a jednocześnie są niesamowitym wyrazem miłości. Ozdobę tę zazwyczaj zakłada się na serdeczny palec prawej dłoni, jednak istnieją osoby, które noszą ją na lewej (zazwyczaj są to wdowy). Jest to symbol pewnej umowy, pomiędzy parą dwóch osób. Współczesne modele charakteryzują się niezwykłą linią designerską i nieszablonową estetyką. Zazwyczaj do produkcji wykorzystuje się szlachetne materiały w postaci srebra, złota czy platyny - są to wyjątkowe surowce, dlatego też są tak bardzo pożądane. Jeśli chodzi o kształt, to niezależnie od trendów, okrągła biżuteria jest zawsze modna, dlatego jeśli szukamy czegoś ponadczasowego warto rozważyć taki rodzaj ozdoby.

Obrączki ślubne ekskluzywne

Obrączki ślubne stanowią szczególny rodzaj biżuterii, wybierany tylko raz. Dlatego też powinno się wybrać taki model, którego nie będzie trzeba wymieniać po kilkunastu latach z powodu jakiegokolwiek uszkodzenia. Dobrze jest gdy odpowiednio dobrana obrączka idealnie pasuje nie tylko do dłoni, ale i również reszty innej biżuterii noszonej na co dzień. Jedną z najważniejszych kwestii jest tutaj trafienie w gust obojga nowożeńców. Aby idealnie dobrać obrączki należy ustalić wspólne cechy i upodobania.

Jeśli zależy nam na stworzeniu kompletu biżuterii ślubnej noszonej na tym samym palcu, najlepiej podjąć taką decyzję już na etapie wyboru konkretnych modeli pierścionka zaręczynowego i obrączki. Dzięki takiemu rozwiązaniu będziemy mogli stworzyć piękny i stylowy zestaw na długie lata. W tym przypadku najważniejszą kwestią, którą należy się kierować jest dopasowanie pod względem kształtu i stylu. Warto pamiętać o zachowaniu umiaru, gdyż przesada może przynieść odwrotny efekt do oczekiwanego. Jeśli więc pierścionek zaręczynowy będzie bogato zdobiony, wybierzmy obrączkę prostą i pozbawioną dekoracji. Natomiast przy subtelnym pierścionku obrączka może posiadać delikatne ornamenty lub małe kamienie szlachetne. Takie zestawienie gwarantuje odpowiednio widoczną estetykę.

Obrączki ślubne ekskluzywne sklep

Współczesna biżuteria charakteryzuje się przede wszystkim nieszablonowym stylem i wyjątkową elegancją. Jeśli chodzi o zakres cenowy, waha się on zazwyczaj od kilkuset złotych do kilku tysięcy. Zależy to oczywiście od użytych materiałów i jakości całego wyrobu. Także rodzaj ozdoby nie jest tu obojętny. Małe kolczyki będą z pewnością o wiele tańsze niż duża ozdobna kolia. Jeśli chodzi o dekoracje na palce, czołowym produktem są tu oczywiście pierścionki. Ten rodzaj biżuterii jest niezbędnym elementem każdego zestawu dekoracyjnego. Ekskluzywne obrączki ślubne firmy Azur to przede wszystkim nieszablonowy styl i elegancja, dlatego jeśli szukasz idealnych modeli na najważniejszy dzień w swoim życiu, przeglądnij naszą ofertę sklepową i wybierz produkt idealnie dopasowany do swoich potrzeb. W razie jakichkolwiek wątpliwości służymy fachową pomocą i doradztwem.