Nowoczesne obrączki ślubne

W ofercie e-Azur znajdziecie nowoczesne obrączki ślubne. To idealne rozwiązanie dla każdej pary, która lubi zaskakiwać. Nasz sklep jubilerski stara się, by każdy klient znalazł to, czego poszukuje. Dlatego też proponujemy zarówno klasyczne rozwiązania, jak i te bardziej nowoczesne. Biżuteria online, którą proponujemy, wyróżnia się najwyższą jakością, dzięki czemu macie pewność, że wybieracie nowoczesne obrączki, które będą symbolem Waszej cudownej więzi przez całe życie.

Kupuj wg
Cena
Kamień

Produkty 1 do 36 z 60

Strona:
  1. 1
  2. 2

Produkty 1 do 36 z 60

Strona:
  1. 1
  2. 2

Nowoczesne obrączki ślubne – idealny symbol miłości

Złote obrączki są w naszej kulturze od wieków. Zazwyczaj były to proste krążki, które symbolizowały uczucie dwojga ludzi. Jednak obecnie coraz bardziej popularne stają się obrączki ślubne nowoczesne. To propozycje o nietypowych kształtach, które przyciągają uwagę. Ale nie tylko. Proponujemy również nowoczesne obrączki z dwóch kruszców. Wykonane są z połączenia żółtego i białego złota. Takie rozwiązanie z pewnością zainteresuje zwłaszcza przyszłe Panny Młode, ponieważ pasuje do większości ozdób. Taki obrączki ślubne nowoczesne będą idealnie komponować się ze złotymi naszyjnikami, ale też ze srebrnymi kolczykami. W naszej ofercie znajdziecie nowoczesne obrączki z dodatkami takimi jak:

  • diamentem;
  • cyrkoniami;
  • cyrkoniami by Sygnity.

Obrączki z diamentami 

Interesuje Was delikatna ozdoba na obrączkach? Nowoczesne modele z wygrawerowanym sercem, to rozwiązanie dla Was. Obrączka przyozdobiona jest diamentem, dzięki czemu pięknie się mieni i wygląda elegancko. Obrączki z diamentami z naszej oferty są połączeniem klasyki z nowoczesnością. 

Obrączki z cyrkoniami

W ofercie znajdziecie nowoczesne obrączki ślubne z cyrkoniami o różnej grubości. Cieńsze rozwiązania sprawdzą się w przypadku osób, które nie przywykły do noszenia biżuterii. Dzięki temu nie będą czuć, że mają obrączkę na palcu. Proponujemy również szeroki i nowoczesne obrączki z wygrawerowanym sercem lub cyrkoniami dookoła pierścionka. To rozwiązania zarówno z żółtego, jak i białego złota.

Obrączki z cyrkoniami by Sygnity

W propozycjach znajdziecie obrączki nowoczesne z żółtego i białego złota oraz z połączenia tych kruszców. Mają cyrkonie nie tylko w kolorze białym, ale też kolorowym. Znajdziecie na przykład obrączki z cyrkoniami w kolorze niebieskim lub zielonym. Hitem są natomiast obrączki, które od wewnętrznej strony są wykonane z żółtego złota, a zewnętrzna strona to białe złoto. Takie nowoczesne obrączki ślubne pięknie prezentują się na palcu. 

Jeżeli macie pytania, to zapraszamy do kontaktu. Chętnie pomożemy wybrać nowoczesne obrączki ślubne dla Was.