Obrączki ślubne klasyczne

Zawarcie związku małżeńskiego to wiele przekazywanych z pokolenia na pokolenie zwyczajów i tradycji. Klasyczne obrączki ślubne to jeden z nich. Mimo że branża ślubna obfituje w coraz bardziej wymyślne rozwiązania, wiele par młodych stawia na prostotę i minimalizm. Złote klasyczne obrączki to ukłon w stronę tradycji i wyboru waszych mam i babć. Warto postawić na produkt, który chętnie znajdzie się na palcu zarówno na co dzień, jak i od święta. Klasyczne obrączki ślubne to znak zawarcia małżeństwa, który zawsze i wszędzie będzie przypominać o współmałżonku i wspólnie spędzonych chwilach.

Kupuj wg
Cena

21 produkt(ów)

21 produkt(ów)

Obrączki złote klasyczne — nowoczesność w stylowym wydaniu

Propozycji obrączek jest dużo, a trendy zmieniają się bardzo szybko. Popularnym wyborem par młodych są:

  • klasyczne obrączki półokrągłe,

  • obrączki płaskie fazowane. 

Ślubne obrączki półokrągłe o szerokości 4 mm lub 5 mm to klasyczne i proste rozwiązanie, na które mimo wielu alternatyw stawiają pary młode. Staranne wykonanie sprawia, że przez długi czas będą się one pięknie prezentować. Z kolei płaskie obrączki fazowane w wariancie 5 mm to hit ostatnich sezonów ślubnych. Minimalistyczne, a przy tym dzięki płaskiemu ścięciu w duchu nowoczesności przekonują do siebie wiele par narzeczonych. Odwiedź nasz sklep jubilerski i sprawdź nasze propozycje klasycznych obrączek ślubnych i nie tylko.

Obrączki ślubne klasyczne — znak tradycji

Klasyczne złote obrączki to ponadczasowy i elegancki wybór, który mimo upływających lat pozostanie na topie. Ich wysoka trwałość sprawia, że można je nosić bez uszczerbku przez bardzo długi okres. Cena klasycznych, złotych obrączek uzależniona jest przede wszystkim od rodzaju kruszcu i szerokości. Nie warto wybierać zbyt wysokiej zawartości złota w biżuterii, gdyż wówczas jest ono kruche i bardziej narażone na ewentualne uszkodzenia. Najpopularniejszym wyborem są ślubne obrączki klasyczne o próbie złota 585.

Jeśli zależy Ci na bardziej ekstrawaganckich i unikatowych obrączkach to mamy dla Ciebie kilka ciekawych propozycji. Sprawdź nasze:

Biżuteria online to nowy wymiar zakupów i obrączki dostarczone na wskazany adres szybciej niż myślisz. Zapraszamy do zakupów!