promocja

Piękny obrazek srebrny Anioł Stróż nad urwiskiem pamiątka chrztu

Nr. wzoru: OA172

Normalna cena: 210,00 zł

Cena specjalna: 189,00 zł

Grawer gratis

Wysyłka do 48h

Wysokość 20,00 cm
Szerokość 12,00 cm

 

Srebrny obrazek włoskiej firmy VALENTI przedstawiający wizerunek Anioła Stróża nad urwiskiem z troską opiekującego się dziećmi, dając im bezpieczeństwo i opiekę. Tył wykonany z drewna najwyższej jakości. Obrazek idealnie nadaje się jako prezent na Chrzest Święty oraz inne ważne okoliczności. Pamiątka przystosowana do postawienia na półce lub zawieszenia na ścianie, nada elegancji i nowoczesności każdemu wnętrzu.

 

 GWARANCJA JAKOŚCI

 

 Obrazek wykonany z metalu szlachetnego o nazwie Miro-Silver pokrytego warstwą czystego srebra 999,95 przez włoskiego producenta, firmę VALENTI. Otrzymany drogocenny metal posiada wyjątkowe cechy. Jest odporniejszy na odkształcenia mechaniczne i śniedzenie. Doskonale odbijając światło podkreśla szlachetność srebra. Produkt charakteryzuje się wysoką precyzją wykonania oraz dbałością o detale. Powierzchnia obrazka błyszcząca oraz matowa wiernie oddaje wygląd postaci

 

        GRATIS OTRZYMASZ

 

 ✔  Twój indywidualny tekst graweru

        ✔ dowód zakupu w postaci paragonu

 ✔ certyfikat oryginalności  

   ✔ gustowne pudełko

 

Dla większości produktów w eSklepie czas realizacji zamówienia z wysyłką krajową wynosi 24 godziny.

Każdy produkt, z wyłączeniem produktów przygotowywanych na zamówienie i personalizowanych, można oddać w ciągu 30 dni od daty zakupu i uzyskać pełny zwrot kosztów.

Każdy produkt przed wysyłką jest pieczołowicie przygotowywany pod względem odpowiedniej oprawy i pakowany w firmowe pudełko.