1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Obrazek religijny na chrzest

Chrzest to niezwykłe wydarzenie. Rodzice nowo narodzonego dziecka powinni zadbać o to aby dzień ten był naprawdę wyjątkową chwilą w życiu. Jest to zazwyczaj rodzinna okoliczność, dlatego też grono gości jest dość wąskie. Przeżycia towarzyszące tej chwili wiążą się z niemałym stresem, jednakże jeśli dopięliśmy wszystko na ostatni guzik, nie mamy się czym martwić. Zgodnie z tradycją, rodzice chrzestni mają obowiązek zakupu dwóch niezbędnych przedmiotów: matka chrzestna powinna zadbać o odpowiednią białą szatkę dla niemowlaka, a ojciec o świecę. Współcześnie jednak zarówno ubranka, jak i symbole chrzcielne kupowane są przez rodziców malucha. W związku z tym dobrze jest porozmawiać z nimi, aby ustalić jakie przedmioty dodatkowo podarować dziecku w ten niesamowity dzień. Idealnym upominkiem może okazać się obrazek religijny na chrzest, który dzięki swojej uniwersalności stanowi świetny prezent. W znakomity sposób podkreśli on sakralny charakter uroczystości poprzez symboliczne przedstawienie obecności świętych opiekunów. Taki symbol sakralny będzie odpowiednim uzupełnieniem wszystkich elementów składających się na tę wyjątkową okazję. Dlatego właśnie warto poważnie zastanowić się nad jego zakupem.

Obrazek sakralny na chrzest

Wyszukany srebrny obrazek sakralny na chrzest to idealny upominek. Produkty tego rodzaju, oferowane przez naszą firmę charakteryzują się zamkniętą formą w kształcie prostokąta lub kwadratu (dostępne są także serduszka). Całość osadzona jest na eleganckim brązowym drewnie. Na obrazku widnieją różne wizerunki postaci. Najbardziej popularne są tutaj wzory z Aniołem Stróżem, strzegącym dziecko oraz Matką Boską z małym Jezuskiem. Dodatkowym atutem jest napis “Pamiątka Chrztu Świętego” znajdujący się u dołu. Taki przedmiot będzie idealnym prezentem z okazji Chrztu zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki. Dzięki osobistej dedykacji wykonanej precyzyjną techniką laserową na srebrnej lub złotej blaszce nie stanie się kolejnym nietrafionym podarunkiem, który szybko odejdzie w niepamięć. Dostępne obrazki przystosowane są zarówno do postawienia na półce, jak i powieszenia na ścianie, w związku z czym oprócz pamiątki mogą stanowić świetną dekorację pomieszczenia.

Obrazek sakralny na chrzest sklep

Obrazki sakralne znajdujące się w tej kategorii zostały zaprojektowane z myślą o podkreśleniu wyjątkowych chwil. Nasz internetowy sklep jubilerski gwarantuje najwyższą jakość wyrobów dekoracyjnych nie tylko na chrzest, ale też inne okazje takie jak komunia, bierzmowanie czy ślub. Oferowane produkty charakteryzują się wysoką odpornością na upływ czasu, co sprawia, że będą cieszyły oko swoją estetyka przez długie lata. Dla nas klient jest najważniejszy, dlatego też wszystkie usługi świadczymy na wyjątkowo wysokim poziomie. Jeśli więc szukasz odpowiedniego prezentu, zapoznaj się z całą naszą ofertą obrazków sakralnych już teraz, a następnie wybierz produkt dopasowany do swoich potrzeb