1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Obrazki sakralne

Obrazki sakralne są najczęściej spotykanymi pamiątkami dla najbliższych podczas uroczystości. Poza kościołem można je spotkać w domach u rodziny czy znajomych. Ten rodzaj obrazów zapada w naszej pamięci na dłużej, są pamiętane z ważnych wydarzeń religijnych takich jak śluby, komunie oraz bierzmowania. Zastanawiasz się czy kupić taki obraz do swojego mieszkania? Jeśli tak to nie ma nad czym rozmyślać. Jest to wyjątkowy element dekoracji symbolizujący miłosierdzie, potęgę oraz dostojność. Jest to artystyczny wyraz ponadczasowego sacrum. W naszym sklepie dostępne są srebrne obrazki, które świetnie sprawdzą się jako prezent np. na Komunię Św. lub Chrzest. Wartość duchowa w połączeniu ze srebrem stworzy cenną pamiątkę i będzie swego rodzaju talizmanem dla osoby obdarowanej. Każdy nasz obrazek religijny z całą pewnością dopasuje się do różnych aranżacji oraz stylów panujących w danym mieszkaniu.

Nowoczesne obrazki sakralne

Nowoczesne obrazki sakralne to wyjątkowe ozdoby do każdego pomieszczenia. W wyjątkowy sposób upiększają zarówno salon czy sypialnie jak i kuchnę. Szeroki wybór obrazków o tematyce religijnej pozwoli Ci prawić bliskim, którzy cenią sobie produkty o charakterze dewocjonalnych, idealny prezent. Jesteśmy przekonani, że przypadną im do gustu, a być może wzbudzą w nich pozytywne emocje. Asortyment naszego sklepu w kategorii Obrazy Srebrne został wykonany w taki sposób, aby był pamiątką oraz podkreśleniem ważnych chwil w życiu. Najczęściej wybierane obrazki to te z aniołem stróżem lub Świętą Rodziną. Są częstym prezentem na sakrament Chrztu Świętego i nie tylko. Idealnie podkreślają sakralny charakter ceremonii, pięknie symbolizują obecność świętych opiekunów nowo narodzonego człowieka. Wykonywane ze srebra wysokiej próby sprawiają, że obrazki pozostają nieskazitelne przez długie lata, a możliwość graweru pozwala spersonalizować pamiątkę.

Oprócz obrazków z postaciami świętych proponujemy również te dedykowane na konkretną okazję. Obrazki z dziewczynką lub chłopcem przyjmującymi Komunię Świętą będą świetnym indywidualnym prezentem na sakrament Pierwszej Komunii. Proponujemy również obrazki z postaciami Świętej Rodziny czy Matki Boskiej z Dzieciątkiem. Pięknie symbolizują rodzinne wartości, które są tak ważne w każdej rodzinie. Szeroki wybór wzorów, wysoka jakość srebra, precyzyjne i dokładne wykonanie na pewno przypadnie do gustu każdemu kto je ujrzy. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszym bogatym asortymentem produktów. Obrazki religijne to tylko jedne z bardzo wielu produktów, które świetnie sprawdzą się na prezent czy pamiątkę. Jakość naszych produktów jest tak wysoka, że jesteśmy pewni, że każdy kupujący będzie zadowolony i szczęśliwy.