Obrazek srebrny Święta Rodzina

Nr. wzoru: OR195
134,00 zł
Grawer gratis

Wysyłka do 48h

Wysokość 23,50cm
Szerokość 16,00 cm

Srebrny obrazek sakralny włoskiej firmy BELTRAMI GIOIELLI przedstawiający wizerunek Świętej Rodziny czuwającej nad śpiącym spokojnym snem Dzieciątkiem Jezus, co podkreśla rodzinne ciepło emitujące z obrazka. Całość została zamknięta w kształcie klasycznego prostokąta otoczonego szykowną brązową ramką zdobioną drzewem życia. Jak podaje Księga Rodzaju, Drzewo Życia rosło w środku Edenu, rajskiego ogrodu, w którym żyli stworzeni przez Boga Adam i Ewa. Było drzewem wiedzy, ale też nieśmiertelności. Drzewo życia symbolicznie wzmacnia organizm, dodaje sił witalnych i zapewnia wytrwałość w dążeniach, przyciąga dostatek.  Tył wykonany został z drewna najwyższej jakości. Idealnie nadaje się jako prezent na Ślub, Chrzest Święty, Pierwsza Komunia Święta, Jubileusz jak też wiele innych ważnych okoliczności, upamiętniając podniosłe i wyjątkowe chwile. Pamiątka przystosowana do postawienia na półce lub zawieszenia na ścianie, co nada elegancji i okazałości każdemu wnętrzu. Dzięki osobistej dedykacji wykonanej precyzyjną techniką laserową na srebrnej lub złotej blaszce nie stanie się kolejnym nietrafionym prezentem, który szybko odchodzi w niepamięć.

Dla większości produktów w eSklepie czas realizacji zamówienia z wysyłką krajową wynosi 24 godziny.

Każdy produkt, z wyłączeniem produktów przygotowywanych na zamówienie i personalizowanych, można oddać w ciągu 30 dni od daty zakupu i uzyskać pełny zwrot kosztów.

Każdy produkt przed wysyłką jest pieczołowicie przygotowywany pod względem odpowiedniej oprawy i pakowany w firmowe pudełko.