Srebrny obrazek sakralny Anioł Stróż Dziecko Pamiątka Chrztu Chrzest

Nr. wzoru: OA219
125,00 zł
Grawer gratis

Wysyłka do 24h

Wysokość 11,50 cm
Szerokość 17,50 cm

 

Srebrny obrazek sakralny włoskiej firmy VALENTI przedstawiający wizerunek Anioła Stróża czuwającego nad śpiącym spokojnym snem maleństwem, dając mu poczucie bezpieczeństwa. Całość zamknięta w klasycznym kształcie prostokąta z napisem "Bóg posłał Anioła, żeby mnie pilnował". Dodatkowym atutem jest urocza biała ramka z subtelnymi zdobieniami ze srebra. Tył wykonany został z drewna najwyższej jakości. Obrazek idealnie nadaje się jako prezent na Chrzest Święty oraz inne ważne okoliczności. Pamiątka przystosowana do postawienia na półce lub zawieszenia na ścianie, nada elegancji każdemu wnętrzu.

 

 GWARANCJA JAKOŚCI

 Obrazek wykonany z metalu szlachetnego o nazwie Miro-Silver pokrytego warstwą czystego srebra 999,95 przez włoskiego producenta, firmę VALENTI. Otrzymany drogocenny metal posiada wyjątkowe cechy. Jest odporniejszy na odkształcenia mechaniczne i śniedzenie. Doskonale odbijając światło podkreśla szlachetność srebra. Produkt charakteryzuje się wysoką precyzją wykonania oraz dbałością o detale. Powierzchnia obrazka błyszcząca oraz matowa wiernie oddaje wygląd postaci

 

        GRATIS OTRZYMASZ

 ✔  Twój indywidualny tekst graweru

        ✔ dowód zakupu w postaci paragonu

 ✔ certyfikat oryginalności 

    gustowne pudełko

Dla większości produktów w eSklepie czas realizacji zamówienia z wysyłką krajową wynosi 24 godziny.

Każdy produkt, z wyłączeniem produktów przygotowywanych na zamówienie i personalizowanych, można oddać w ciągu 30 dni od daty zakupu i uzyskać pełny zwrot kosztów.

Każdy produkt przed wysyłką jest pieczołowicie przygotowywany pod względem odpowiedniej oprawy i pakowany w firmowe pudełko.