OBRAZEK SREBRNY RAMKA NA ZDJĘCIE PAMIĄTKA I KOMUNII ŚWIĘTEJ DZIEWCZYNKA

Nr. wzoru: K119
130,00 zł
Grawer gratis

Wysyłka do 24h

Wysokość 12,00 cm
Szerokość 9,00 cm

Srebrny komplet o tematyce sakralnej włoskiej firmy Beltrami Gioielli składający się z obrazka z wizerunkiem dziewczynki pogrążonej w gorącej modlitwie z twarzą skierowaną w stronę hostii i kielicha o wymiarach 9,00 cm na 6,00 cm oraz bogato zdobionej ramki na zdjęcia z pozłacanymi elementami o wymiarach 12,00 cm na 9,00 cm. Mieszczące się w ramce zdjęcie ma wymiary 9,00 cm na 6,00 cm. Całość kompletu obsadzona w klasycznym i uniwersalnym kształcie prostokąta na eleganckim brązowym drewnie najwyższej jakości. Obrazek z możliwością postawienia na półce oraz zawieszenia na ścianie. Pamiątka doda każdemu wnętrzu niezwykłego charakteru i wyglądu. Doskonały jako niezapomniany i ponadczasowy prezent zapamiętany na długie lata, dzięki czemu dzień Pierwszej Komunii Świętej będzie cały czas w pamięci dziecka. Dzięki osobistej dedykacji wykonanej precyzyjną techniką laserową na srebrnej lub złotej blaszce nie stanie się kolejnym nietrafionym prezentem, który szybko odchodzi w niepamięć.

 GWARANCJA JAKOŚCI
Obrazek oraz ramka wykonane z metalu szlachetnego o nazwie Miro-Silver pokrytego warstwą czystego srebra 999,95 przez włoskiego producenta, firmę BELTRAMI GIOIELLI posiadającą 35 letnie doświadczenie w obróbce metali. Otrzymany drogocenny metal posiada wyjątkowe cechy. Jest odporniejszy na odkształcenia mechaniczne i śniedzenie. Doskonale odbijając światło podkreśla szlachetność srebra.

 

   GRATIS OTRZYMASZ

   Twój indywidualny tekst graweru
 dowód zakupu w postaci paragonu
 ✔ certyfikat oryginalności 
 gustowne pudełko

 

 

Dla większości produktów w eSklepie czas realizacji zamówienia z wysyłką krajową wynosi 24 godziny.

Każdy produkt, z wyłączeniem produktów przygotowywanych na zamówienie i personalizowanych, można oddać w ciągu 30 dni od daty zakupu i uzyskać pełny zwrot kosztów.

Każdy produkt przed wysyłką jest pieczołowicie przygotowywany pod względem odpowiedniej oprawy i pakowany w firmowe pudełko.