OBRAZEK SREBRNY PAMIĄTKA PIERWSZEJ KOMUNII ŚWIĘTEJ DZIEWCZYNKA W SERCU PREZENT GRAWER GRATIS

Nr. wzoru: K112
74,00 zł
Grawer gratis

Wysyłka do 24h

Wysokość 11,00 cm
Szerokość 9,00 cm

 Wyszukany srebrny obrazek o tematyce sakralnej włoskiej firmy VALENTI. Na obrazku widnieje wizerunek Dziewczynki pogrążonej w modlitwie obok hostii i kielicha. Całość zamknięta w ślicznej formie półserca oraz osadzona na eleganckim brązowym drewnie. Pamiątka przystosowana jest do postawienia jak i do powieszenia na ścianie, dzięki czemu każde pomieszczenie zyska niebywałego charakteru i i nieskazitelnego wyglądu. Będzie to doskonały prezent z okazji Pierwszej Komunii Świętej. Dzięki osobistej dedykacji wykonanej precyzyjną techniką laserową na srebrnej lub złotej blaszce nie stanie się kolejnym nietrafionym prezentem, który szybko odchodzi w niepamięć.

 

GWARANCJA JAKOŚCI
Obrazek wykonany z metalu szlachetnego o nazwie Miro-Silver pokrytego warstwą czystego srebra 999,95 przez włoskiego producenta, firmę VALENTI posiadającą 35 letnie doświadczenie w obróbce metali. Otrzymany drogocenny metal posiada wyjątkowe cechy. Jest odporniejszy na odkształcenia mechaniczne i śniedzenie. Doskonale odbijając światło podkreśla szlachetność srebra.

 

   GRATIS OTRZYMASZ
✔  Twój indywidualny tekst graweru
✔ dowód zakupu w postaci paragonu
 certyfikat oryginalności 
 gustowne pudełko

Dla większości produktów w eSklepie czas realizacji zamówienia z wysyłką krajową wynosi 24 godziny.

Każdy produkt, z wyłączeniem produktów przygotowywanych na zamówienie i personalizowanych, można oddać w ciągu 30 dni od daty zakupu i uzyskać pełny zwrot kosztów.

Każdy produkt przed wysyłką jest pieczołowicie przygotowywany pod względem odpowiedniej oprawy i pakowany w firmowe pudełko.