Obrazek srebrny Pamiątka Chrztu Świętego Anioł Stróż

Nr. wzoru: OA189
124,00 zł
Grawer gratis

Wysyłka do 48h

Wysokość 18,00 cm
Szerokość 9,00 cm

Srebrny obrazek włoskiej firmy BELTRAMI GIOIELLI przedstawiający wizerunek dwóch Aniołów Stróżów z czułością i troską strzegącego maleństwa, dając mu poczucie bezpieczeństwa i spokoju. Całość zamknięta w formie prostokąta z napisem Pamiątka Chrztu Świętego oraz "Aniele Boży, Stróżu Mój...". Tył wykonany z drewna najwyższej jakości. Obrazek idealnie nadaje się jako prezent na Chrzest Święty oraz inne ważne okoliczności. Pamiątka przystosowana do postawienia na półce lub zawieszenia na ścianie, nada elegancji każdemu wnętrzu.

 

 GWARANCJA JAKOŚCI

 Obrazek wykonany z metalu szlachetnego o nazwie Miro-Silver pokrytego warstwą czystego srebra 999,95 przez włoskiego producenta, firmę BELTRAMI GIOIELLI. Otrzymany drogocenny metal posiada wyjątkowe cechy. Jest odporniejszy na odkształcenia mechaniczne i śniedzenie. Doskonale odbijając światło podkreśla szlachetność srebra. Produkt charakteryzuje się wysoką precyzją wykonania oraz dbałością o detale. Powierzchnia obrazka błyszcząca oraz matowa wiernie oddaje wygląd postaci

 

        GRATIS OTRZYMASZ

   Twój indywidualny tekst graweru

         dowód zakupu w postaci paragonu

  certyfikat oryginalności 

   ✔ gustowne pudełko

Dla większości produktów w eSklepie czas realizacji zamówienia z wysyłką krajową wynosi 24 godziny.

Każdy produkt, z wyłączeniem produktów przygotowywanych na zamówienie i personalizowanych, można oddać w ciągu 30 dni od daty zakupu i uzyskać pełny zwrot kosztów.

Każdy produkt przed wysyłką jest pieczołowicie przygotowywany pod względem odpowiedniej oprawy i pakowany w firmowe pudełko.