Obrazek srebrny na Chrzest Święty Anioł Stróż półserce Grawer GRATIS

Nr. wzoru: OA227
125,00 zł
Grawer gratis

Wysyłka do 24h

Wysokość 15,00 cm
Szerokość 12,00 cm

 Srebrny obrazek włoskiej firmy VALENTI przedstawiający wizerunek dwóch Aniołów Stróży z czułością i troską strzegących dziecka , dając mu poczucie bezpieczeństwa i spokoju. Całość zamknięta w subtelnej formie półserca. Tył wykonany z brązowego drewna najwyższej jakości. Obrazek przystosowany jest do postawienia jak i do powieszenia na ścianie, dzięki czemu każde pomieszczenie zyska niebywałego charakteru i i nieskazitelnego wyglądu. Będzie to doskonały prezent z okazji Chrztu Świętego dla chłopca jak i dziewczynki jak i innej ważnej okoliczności typu narodziny dziecka. Dzięki osobistej dedykacji wykonanej precyzyjną techniką laserową na srebrnej lub złotej blaszce nie stanie się kolejnym nietrafionym prezentem, który szybko odchodzi w niepamięć. 

 GWARANCJA JAKOŚCI
Obrazek wykonany z metalu szlachetnego o nazwie Miro-Silver pokrytego warstwą czystego srebra 999,95 przez włoskiego producenta, firmę VALENTI. Otrzymany drogocenny metal posiada wyjątkowe cechy. Jest odporniejszy na odkształcenia mechaniczne i śniedzenie. Doskonale odbijając światło podkreśla szlachetność srebra. Produkt charakteryzuje się wysoką precyzją wykonania oraz dbałością o detale. Powierzchnia obrazka błyszcząca oraz matowa wiernie oddaje wygląd postaci

        GRATIS OTRZYMASZ
 ✔  Twój indywidualny tekst graweru
✔ dowód zakupu w postaci paragonu
 ✔ certyfikat oryginalności 
 ✔ gustowne pudełko

Dla większości produktów w eSklepie czas realizacji zamówienia z wysyłką krajową wynosi 24 godziny.

Każdy produkt, z wyłączeniem produktów przygotowywanych na zamówienie i personalizowanych, można oddać w ciągu 30 dni od daty zakupu i uzyskać pełny zwrot kosztów.

Każdy produkt przed wysyłką jest pieczołowicie przygotowywany pod względem odpowiedniej oprawy i pakowany w firmowe pudełko.