Złoty komplet zawieszka Aniołek z białym złotem i łańcuszek

Nr. wzoru: ZK004
249,00 zł
Grawer gratis

Wysyłka do 24h

Kruszec złoto
Próba 0,333
Wysokość zawieszki 1,80 cm
Długość 45 cm
Szerokość zawieszki 1,20 cm
Masa 1,25 gr

Symbol opiekuna i obrońcy
Złoty komplet zawieszka Aniołek z białym złotem i łańcuszek wykonany z wysokiej jakości złota próby 0,333 z dbałością o każdy szczegół. Symbol opiekuna i obrońcy i formie uroczego Aniołka z subtelnymi skrzydełkami wykonanymi z białego złota. Dzięki takiemu połączeniu przywieszka nabiera niesamowitej elegancji i lekkości. Całość podkreśla gładka, klasyczna powierzchnia. Do kompletu dołączony jest również błyszczący złoty łańcuszek. Ogniwa gęsto połączone w łańcuszku charakteryzują się dużą wytrzymałością na zerwanie i przypadkowe uszkodzenie co gwarantuje komfort i bezpieczeństwo podczas noszenia. Odpowiedni komplet na prezent z okazji Chrztu Świętego, Pierwszej Komunii Świętej czy innych ważnych uroczystości, który będzie niezapomnianą pamiątką tak wyjątkowych uroczystości


Idealny prezent
Nie masz pomysłu na idealny prezent? Szukasz czegoś oryginalnego i pomysłowego? My Ci w tym pomożemy. Przy każdym zakupie z naszym sklepie otrzymasz grawer ze swoim własnym indywidualnym i dedykowanym tekstem, a jeśli nie masz na niego pomysłu, skorzystaj z naszego banku życzeń i sentencji. Grawer wykonujemy nowoczesną metodą laserową, na wysokiej jakości blaszce, dzięki czemu uzyskujemy niesamowicie wyraźny tekst oraz wieczną trwałość.

Dla większości produktów w eSklepie czas realizacji zamówienia z wysyłką krajową wynosi 24 godziny.

Każdy produkt, z wyłączeniem produktów przygotowywanych na zamówienie i personalizowanych, można oddać w ciągu 30 dni od daty zakupu i uzyskać pełny zwrot kosztów.

Każdy produkt przed wysyłką jest pieczołowicie przygotowywany pod względem odpowiedniej oprawy i pakowany w firmowe pudełko.