Złota bransoletka z ozdobnymi owalami

Nr. wzoru: ZB-0064
1 438,00 zł

Wysyłka do 24h

Produkt na zamówienie

Kruszec złoto
Próba 0,585
Długość 19 cm
Szerokość elementu ozdobnego ok. 0,55 cm
Masa ok. 5,10 g
Bazę złotej bransoletki stanowi podwójny łańcuszek o gładkiej fakturze z delikatnym połyskiem. Zostały wplecione w niego owalne kształty różnej wielkości. Owalne elementy stanowią główną ozdobę tej prostej, ale niezwykle eleganckiej i szykownej bransolety. Satynowe wykończenie zamiennie z diamentowanym subtelnie dopełnia całości i nadaje niepowtarzalnego uroku bransolecie. Dzięki wysokiej dokładności oraz precyzji wykonania bransoleta prezentuje się bardzo efektownie. Jeśli poszukujesz prezentu dla wyjątkowej kobiety to będzie to bez wątpienia trafiony wybór, który będzie zdobił rękę przez wiele lat. Bransoletka wykonana ze złota próby 0,585. Biżuteria badana przez Polski Urząd Probierczy. Każdy wzór posiada metkę jubilerską. Opakowanie GRATIS. Oryginalne wzornictwo

Dla większości produktów w eSklepie czas realizacji zamówienia z wysyłką krajową wynosi 24 godziny.

Każdy produkt, z wyłączeniem produktów przygotowywanych na zamówienie i personalizowanych, można oddać w ciągu 30 dni od daty zakupu i uzyskać pełny zwrot kosztów.

Każdy produkt przed wysyłką jest pieczołowicie przygotowywany pod względem odpowiedniej oprawy i pakowany w firmowe pudełko.