Komplety komunijne

Komunia to niesamowite wydarzenie dla każdego dziecka. Jest to także niezwykła chwila dla całej rodziny. Udekorowany kościół, eleganckie garnitury, alby, sukienki i przepiękne wianki to tylko kilka elementów tej niecodziennej okazji. Najbliżsi, uczestniczący w tej uroczystości zazwyczaj decydują się na prezenty, które będą stanowić wyjątkową pamiątką przez wiele lat. Świetnym podarunkiem będzie tu np. mały przedmiot w postaci obrazka sakralnego lub naszyjnika. Taki prezent będzie przez długi czas przypominał o tym niezwykłym dniu. W naszym sklepie jubilerskim Azur znajdziesz także inne komplety komunijne w przystępnych cenach.

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Zestaw komunijny

W zależności od tego czy kandydatem do Komunii jest chłopiec czy dziewczynka, należy indywidualnie dobrać odpowiedni zestaw komunijny. Chłopcu z pewnością potrzebne będą eleganckie i wygodne buty oraz idealnie dopasowany garnitur. Dla dziewczynki natomiast niezbędna będzie odpowiednio dobrana sukienka, wianek, jasne rękawiczki i białe lub czarne buciki (w razie potrzeby mała dekoracyjna torebka). Oprócz tych podstawowych rzeczy, warto pomyśleć o małych dodatkach. Złoty łańcuszek, zawieszka lub kolczyki będą stanowiły niezwykły element całego stroju. Wybór konkretnego modelu zależy już od indywidualnych upodobań. Jeśli chodzi o najpopularniejsze przedmioty, to z pewnością należą do nich naszyjniki ze złotymi serduszkami, kolczyki z cyrkoniami oraz tradycyjne medaliki z krzyżykiem. Rozbudowana oferta naszego sklepu jubilerskiego pozwoli wszystkim rodzicom na wybranie odpowiedniego produktu, idealnie dopasowanego do potrzeb.

Zestaw biżuterii

Sklep Azur oprócz kompletów komunijnych oferuje także zestawy biżuterii dla dorosłych. Wyjście do kina, restauracji, czy na spotkanie biznesowe wymagać będzie wyboru innego rodzaju ozdoby. Duże złote kolczyki czy dekoracyjne pierścionki będą idealnie komponować się wieczorową kreacją, natomiast skromniejsze modele świetnie sprawdzą się podczas rozmów z kontrahentem. Wszystkie rodzaje biżuterii dostępne w sklepie Azur charakteryzują się niezwykłym stylem, łącząc w sobie tradycyjność oraz nowoczesny styl. Wysadzane różnego rodzaju kamieniami i cyrkoniami modele, tworzą ciekawe kształty. Jedne kuszą błyszcząc kolorami i bogactwem wzorów, drugie zachwycają swoją prostotą i elegancją. Dzięki naszemu sklepowi jubilerskiemu każda kobieta, niezależnie od wieku z pewnością znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Idealny komplet biżuterii powinien charakteryzować się odpowiednim dopasowaniem do osoby noszącej. Dobrze jest gdy naszyjnik, kolczyki oraz pierścionek uzupełniają się nawzajem, tworząc dekoracyjną całość. Taki zestaw z pewnością przyciągnie uwagę na niejednym przyjęciu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientek, sklep Azur oferuje całkiem spory wachlarz możliwości zarówno pod względem przekazu, jak i wykonania. Wytrzymałe materiały z jakich tworzona jest nasza biżuteria, gwarantują, że będzie ona cieszyć oko przez długi czas.