Kolczyki na angielskie zapięcie

Odpowiedni wygląd kolczyków to nie wszystko. Ważna jest także ich funkcjonalność. Aby dobrać odpowiednie dla siebie modele, należy zwrócić uwagę na ich kształt, wzór czy kruszec z jakiego zostały wykonane. Oprócz tego warto też przyjrzeć się dokładniej rodzajowi zapięcia gdyż to ono przede wszystkim stanowi o wygodzie i bezpieczeństwie użytkowania. Do najbardziej popularnych zapięć należą te określone mianem “angielskie”. Ze względu na to, że należą one do stosunkowo mało widocznych, prezentują się na uszach bardzo elegancko. Ta ponadczasowa biżuteria jest znana już od dawna, dzięki czemu jest niezwykle popularna. Różnobarwne kolczyki na angielskie zapięcie to jubilerski trend, który z pewnością jeszcze długo nie przeminie.

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Złote kolczyki angielskie zapięcie

Popularności temu rodzajowi zapięcia przysporzyła przede wszystkim jego łatwość zakładania. Polega ona na odchyleniu tylnej klapki, która dzięki osadzonej wewnątrz sprężynce bardzo dobrze się otwiera i zamyka, utrzymując stabilnie całość. Nasze złote kolczyki z angielskim zapięciem charakteryzują się wyjątkową trwałością i estetyką, zwracamy oczywiście też ogromną uwagę na bezpieczeństwo i komfort. To wszystko sprawia, że nasza biżuteria tego rodzaju jest w stanie zauroczyć każdą kobietę i stanowić niezapomniany upominek.

Kolczyki na angielskie zapięcie sklep

Kolczyki na angielskie zapięcie to dodatek, który w niezwykły sposób uatrakcyjni wizerunek. Odpowiednio dobrany model powinien pasować do kształtu twarzy oraz całego ubioru, niezależnie od okazji. Pomóc w tym może nasz internetowy sklep jubilerski Azur. Proponujemy wyjątkowo bogatą ofertę wyrobów najwyższej jakości, w skład której wchodzą między innymi eleganckie i funkcjonalne kolczyki. Nasze produkty tego rodzaju stworzone zostały z wytrzymałych i niezwykle dobrze prezentujących się kruszców. Na stronie z produktami znajdziesz zarówno modele gładkie, jak i te ozdobne z cyrkoniami i elementami ze srebra. Oferowane kolczyki mogą stanowić doskonały sposób na prezent, bez względu na okoliczności. Taki podarunek z pewnością przypadnie do gustu obdarowanej osobie, niezależnie od wieku.

Ten sposób zapięcia idealnie sprawdza nie tylko przy droższych modelach, stosuje się je także przy wyrobach średniej jakości. Dzięki temu zapinane to zbiera coraz liczniejsze grono zwolenników. Zapięcie angielskie występuje zazwyczaj w średniej oraz wysokiej jakości kolczykach, nie oznacza to jednak, że cena takiego rozwiązania jest wyjątkowo duża. Gwarantujemy, że w sklepie Azur każdy klient dobierze produkt odpowiedni na swoją kieszeń, taki który usatysfakcjonuje i będzie służyć przez lata. Dodatkowo, nasza fachowa obsługa pomoże w razie jakichkolwiek wątpliwości oraz w doborze najmodniejszego modelu biżuterii. Sklep Azur to sprawdzone i popularne miejsce na zakup niezwykłych dekoracji, dlatego nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić do zapoznania się z naszą całą ofertą i życzyć udanych zakupów.