Dzisiaj promocja!
Korzystamy z plików cookie. Możesz wyłączyć je w ustawieniach przeglądarki.    Ok
×

Registration

Profile Informations

Login Datas

or login

First name is required!
Last name is required!
First name is not valid!
Last name is not valid!
This is not an email address!
Email address is required!
This email is already registered!
Password is required!
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Terms and Conditions are required!
Email or Password is wrong!

Z okazji chrztu podaruj dziecku pamiątkę od serca. Srebrny obrazek będzie doskonałym wyborem!

W Twojej rodzinie niedawno pojawiło się dziecko, a jego rodzice zaprosili Cię na uroczystość Chrztu Świętego? Z pewnością najbardziej ucieszy ich twoja obecność, ale ogólnie przyjętym zwyczajem jest również wręczenie małemu bohaterowi dnia symbolicznego prezentu. Zabawki i przydatne przedmioty codziennego użytku lepiej będzie zostawić na inne okazje, na przykład urodziny. W dniu chrztu sprawdzą się przede wszystkim pamiątki nawiązujące swoim charakterem do religijnego wymiaru uroczystości. Jedną z nich są na przykład srebrne obrazki z wizerunkiem Anioła Stróża, Świętej Rodziny czy Matki Boskiej z Dzieciątkiem.

Obrazki wykonane ze srebra nie tracą na popularności. Wiemy, dlaczego tak się dzieje

Mogłoby się wydawać, że srebrne obrazki wręczane chrzczonemu dziecku już dawno powinny stać się nieaktualne. Jest tyle innych, modnych prezentów, które można mu podarować. Jednak wybory rodziców i krewnych pokazują, że cieszą się one niesłabnącym powodzeniem, mimo upływu czasu i zmieniających się trendów. Skąd taka tendencja? Obrazki ze srebra są pamiątką na wiele lat. Nawet w dorosłości obdarowany może postawić je na półce w swoim pokoju i z wdzięcznością wspominać darczyńcę. Być może na początku nie zostaną w pełni docenione przez dziecko, ale z biegiem czasu awansują do rangi najpiękniejszego podarku. Zabawki, grzechotki lub inne drobiazgi ulegną zapomnieniu tuż po tym, jak maluch wyrośnie z wieku niemowlęcego; natomiast święte postacie na srebrnym obrazku będą otaczać go swoją opieką przez długie lata.

Z takiej pamiątki ucieszy się każde dziecko. Wybierz najpiękniejszy model obrazka!

Chociaż obrazki dawane dziecku z okazji chrztu nie mają jeszcze podziału na opcję „dla chłopca i dla dziewczynki”, istnieją subtelne detale, dzięki którym można je dopasować do płci malucha. W pokoju małej damy idealnie będzie komponował się srebrny obrazek z dodatkiem kwiecistych ornamentów. W naszym sklepie E-Azur posiadamy na przykład wizerunki Świętej Rodziny oplecione misternymi gałązkami lub w otoczeniu kwiatów. Chłopczykowi spodobają się za to proste obrazki bez zbędnych zdobień, w ramce z delikatnymi wyżłobieniami albo wykonanej z drewna. Mamy również modele uniwersalne, chociażby Anioł Stróż pilnujący dziecka na obrazie o kształcie serca. Każdy ze wspomnianych obrazków można postawić na półce lub powiesić na ścianie, a napis „Pamiątka Chrztu Świętego” będzie przypominać maluchowi o dniu, w którym przyjął pierwszy sakrament.