Wybierasz pierścionek zaręczynowy? Koniecznie znaj jego dokładny rozmiar!

W natłoku obowiązków podczas organizacji oświadczyn wiele mężczyzn zapomina o drobnych detalach, które wpływają na efekt końcowy. Za każdym razem dąży się do tego, aby zaręczyny były niezapomnianym dniem zarówno dla partnera, jak i dla partnerki. Aby nie popełnić popularnego faux pax należy znać dokładny rozmiar pierścionka. Tylko tak uda Ci się sprawić prezent, który będzie maksymalnie satysfakcjonował przyszłą narzeczoną. Podpowiadamy, w jaki sposób zdjąć miarę z palca kobiety. Zwłaszcza, jeśli oświadczyny planujesz jako niespodziankę. Zapraszamy!

Podpowiadamy, czym powinien charakteryzować się doskonały pierścionek zaręczynowy

Kupno zdecydowanie za dużego bądź za małego pierścionka zaręczynowego to dramat, który nawiedza praktycznie każdego mężczyznę przygotowującego się do oświadczyn. Salon jubilerski Azur doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ważny przy zakupie jest rozmiar biżuterii. Idealny pierścionek nie tylko doskonale prezentuje się na dłoni kobiety, ale także doskonale leży na palcu. Taki dodatek powinien komfortowo wchodzić na palec i maksymalnie przylegać do ciała, jednak w takim stopniu, aby było możliwe swobodne okręcenie pierścionka wokół palca. Już gołym okiem widać, że odpowiedni zakup biżuterii zaręczynowej nie należy do najłatwiejszych zadań. Nigdy nie należał! Zwłaszcza, jeżeli mężczyzna po raz pierwszy wybiera pierścionek dla ukochanej. Brak wiedzy na temat rozmiaru można jednak szybko wyeliminować. Wystarczy, że wybierzesz się do jubilera z jakimkolwiek pierścionkiem noszonym przez Twoją dziewczynę. Profesjonalista dokona pomiaru i poda niezbędne informacje. Sytuacja komplikuje się, gdy przyszła narzeczona nie nosi pierścionków, a zaręczyny mają zostać utrzymane w tajemnicy. Wtedy warto wykazać się sprytem!

Samodzielne uzyskanie miary może okazać się niewykonalne. Sprawdź gdzie szukać pomocy

Przy organizacji zaręczyn nie bój się poprosić o pomoc najbliższych. Zwłaszcza przyjaciółek czy nawet członków rodziny przyszłej narzeczonej. Takie osoby z całą pewnością zaaranżują sytuacje, w których zdobędziesz niezbędne informacje na temat wymiaru biżuterii. Decydując się na kupno akcesoriów, takich jak pierścionek zaręczynowy z diamentem należy mieć na uwadze nie tylko estetykę produktu, ale także samą wygodę podczas codziennego użytkowania. Maksymalnie dopasowany pierścień do palca będzie gwarantem bezpieczeństwa biżuterii oraz zadowolenia partnerki. Z naszym asortymentem Twoje oświadczyny przebiegną zgodnie z planem!