Religijny obrazek to idealna pamiątka na Komunię. Sprawdź, dlaczego!

Zgodnie z od dawna panującym zwyczajem w dniu Pierwszej Komunii Świętej rodzice chrzestni wręczają dziecku prezent o religijnym charakterze. Często zdarza się, że brak im pomysłów – dziadkowie kupują Biblię, drugi rodzic chrzestny medalik, a ciocia z wujkiem pięknie wydany album. Co wtedy kupić? Dobrym rozwiązaniem jest podarowanie małemu bohaterowi dnia srebrnego obrazka z dedykacją. Taki prezent jest niepowtarzalny i ponadczasowy, a na dodatek można mu nadać nieco indywidualności dzięki wygrawerowanej dedykacji.

Oferujemy srebrne obrazki w wielu atrakcyjnych wzorach

Istnieją podarki, które przez lata tak samo cieszą nas swoim wyglądem i w końcu stają się pamiątkami co rusz przywołującymi piękne wspomnienia. Jednym z takich upominków są właśnie srebrne obrazki wręczane na Komunię. Jeżeli zastanawiasz się, jaki wzór wybrać, spieszymy z pomocą. Najpopularniejsze motywy to te przedstawiające dziewczynkę lub chłopca klęczących ze złożonymi rękami, w komunijnym stroju. Nietrudno rozszyfrować ich symbolikę, a to sprawia, że stały się najbardziej rozpowszechnioną pamiątką. Niektóre z nich wzbogacone są wizerunkiem Chrystusa udzielającego sakramentu – Klienci naszego sklepu E-Azur decydują się na nie najczęściej. Na drugim miejscu znajdują się obrazki przedstawiające Świętą Rodzinę, czyli Jezusa, Maryję i Józefa. Symbolizują one opiekę roztaczaną nad dzieckiem, niezależnie od jego wieku. Każdy z obrazków jest pokryty warstwą czystego srebra, co nadaje mu wyjątkowości i szlachetnego wyglądu.

Szukasz niebanalnego prezentu na Komunię? Oto srebrny obrazek!

Mimo szerokiego wyboru prezentów mogących posłużyć jako pamiątki komunijne srebrne obrazki od lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Trudno się temu dziwić: nie ma drugiego tak niepowtarzalnego podarku, jak grawerowany obrazek ze srebra. Ozdabiając go indywidualną dedykacją, masz pewność, że egzemplarz ten jest unikatowy. Tafla czystego, prawdziwego srebra sprawia, że obrazek przetrwa przez długie lata i będzie wzruszającą pamiątką nawet wtedy, gdy dziecko dorośnie. To też uniwersalna, piękna ozdoba pokoju młodego człowieka. Obrazek taki można powiesić na ścianie lub postawić na półce, aby codziennie przypominał o przyjętym sakramencie i o tym, kto podarował prezent. Niezależnie od tego, czy Pierwszą Komunię ma przyjąć dziewczynka, czy chłopiec, srebrne obrazki sprawdzą się doskonale. Wystarczy dobrać wzór w naszym sklepie E-Azur i stworzyć unikalny tekst grawera. Reszta leży po naszej stronie: wyślemy do Ciebie elegancką, srebrną pamiątkę, która zrobi wrażenie na zgromadzonych gościach.