Biżuteria na Walentynki. Co dla Niej, a co dla Niego? Doradzamy

Święto zakochanych już tuż tuż, ale czy zastanawialiście się co podarować swojej ukochanej lub ukochanemu. Sprawa może okazać się nieco skomplikowana, warto jednak pamiętać, że Walentynki to naprawdę niezwykły dzień aby okazać drugiej połówce swoje uczucia poprzez podarowanie niezwykłego prezentu. Biżuteria to z pewnością dobry pomysł, który zadowoli zarówno ją, jak i jego. Obecnie różnorodność dekoracyjnej biżuterii na rynku jest ogromna, dlatego wybierając ją na prezent, warto upewnić się, że trafimy w gust drugiej osoby. Zależy nam przecież na tym, aby upominek stanowił na zawsze symbol wyjątkowego uczucia, a obdarowana osoba, nosiła go z prawdziwą przyjemnością. Oprócz podarunku, warto również zadbać o cudowną atmosferę podczas kolacji przy świecach lub spaceru pod rozgwieżdżonym niebem. Tak niesamowite chwile w połączeniu niezwykłymi prezentem z pewnością zostaną zapamiętane na długo.

Złota biżuteria dla ukochanej

Każda dama ma inne upodobania, jeśli chodzi o biżuterię. Warto jednak pamiętać, że istnieją dekoracje, charakteryzujące się ponadczasową elegancją i uniwersalnością. Prezentem dla kobiety, który z pewnością przyniesie wiele radości jest np. bransoletka, pierścionek, kolczyki lub naszyjnik. Mogą one oczywiście zawierać różne motywy, takie jak np. serce. Warto jednak pamiętać, aby raczej unikać symboli nie kojarzących się z sympatią i miłością. Jeśli chodzi o kolor biżuterii dla kobiet, to z pewnością idealnym i uniwersalnym rozwiązaniem będą pozłacane dekoracje. W takim przypadku dobrze jest wybrać np. złoty pierścionek z kamieniem szlachetnym lub półszlachetnym.

Szczególną uwagę powinno się zachować przy wyborze pierścionków zaręczynowych. W takim przypadku należy mieć absolutną pewność, że prezent spodoba się partnerce oraz będzie pasował do jej charakteru. Pierścionek zaręczynowy to podarunek na długie lata, dlatego warto dobrze przemyśleć jego wybór. Oprócz pierścionka, świetnym prezentem dla ukochanej z pewnością będą złote kolczyki. Dekorację tę umieszcza się na uszach, a więc blisko twarzy. Warto więc wybrać model, który dodatkowo będzie podkreślał oczy, cerę oraz usta.

Biżuteria dla panów

W przypadku panów, wybór biżuterii ogranicza się z pewnością do mniejszego zakresu. Panowie raczej niechętnie noszą biżuterię, nie oznacza to jednak, że to kiepski pomysł na walentynkowy prezent. Niektórzy mężczyźni lubią nosić na ręce np. bransoletki materiałowe lub z drewnianych koralików. Często stosowanym wariantem są również kamienie szlachetne różnego rodzaju. Praktycznym i eleganckim prezentem może okazać się również gustowny zegarek. Takie element biżuterii stanowi detal podkreślający styl, a także status.

Święto Zakochanych to niezwykły dzień w roku, zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Odpowiednio dobrany prezent, którym obdarujemy drugą osobę, z pewnością utrwali wyjątkowe uczucie być może aż do końca życia.

Dodaj komentarz