Zawieszki do łańcuszka złote i srebrne

Złote zawieszki do łańcuszka damskie są idealnym prezentem dla kobiet, które lubią nosić naszyjniki. Zawieszki to również popularny prezent komunijny dla każdego dziecka, przyjmującego sakrament. W obu przypadkach prezenty te mają szczególne znaczenie i są pamiątką na wiele lat. Dlatego też w naszym sklepie znajdziesz ciekawe złote i srebrn zawieszki na łańcuszek wykonane z wytrzymałych kruszców i mające metki jubilerskie. Wyroby ze złota są dodatkowo przebadane przez Polski Urząd Probierczy, dzięki temu wiesz, że kupujesz złoto dobre jakościowo. Sprawdź, jakie zawieszki proponuje nasz sklep jubilerski.

Kupuj wg
Cena
Kruszec

Brak produktów spełniających kryteria.

This is a custom CMS block displayed if category is empty.
You can replace it with any custom content by building CMS block
with such an id - id_category_empty.

Złote przywieszki do łańcuszka — wyjątkowy prezent dla kobiet i nie tylko

Złote przywieszki do łańcuszka możesz podarować na urodziny, święta czy walentynki. Tak naprawdę to idealny prezent na każdą okazję. A dzięki naszej szerokiej ofercie na pewno wybierzesz model złotego wisiorka damskiego, który spodoba się Twojej ukochanej, mamie czy siostrze. W tej kategorii znajdziesz:

  • zawieszki sercazarówno delikatne modele z samego złota, jak i ze srebrnymi dodatkami lub cyrkoniami. Znajdziesz więc zawieszkę idealną dla kobiety, która lubi minimalizm, ale też dla takiej, która woli bardziej ozdobną biżuterię;
  • krzyżyki do łańcuszka i medaliki komunijne — krzyżyk możesz podarować dziecku, które idzie do komunii, ale też nastolatkowi, który przyjął bierzmowanie. To również idealny prezent dla osoby dorosłej, która z różnych powodów nie ma swojego medalika;
  • złote puzderka — te złote zawieszki umożliwiają umieszczenie w środku zdjęcia lub drobnego przedmiotu, dzięki czemu stają się bardzo sentymentalne. Są idealnym pomysłem na wyrażenie głębokich uczuć. Mogą też stać się rodzinną pamiątką przekazywaną z pokolenia na pokolenie.

Biżuteria online — korzyści z zakupu w naszym sklepie

Nasza biżuteria online to przede wszystkim dobra jakość, ale też wiele innych korzyści. A są to:

  • darmowa dostawa:
  • możliwość wykonania graweru gratis;
  • 14 dni na zwrot;
  • ozdobne pudełko do każdego zamówienia.

Możesz więc bez problemu zwrócić towar, gdy nie trafisz z prezentem. Kupując u nas, nie masz też żadnych dodatkowych kosztów. Grawer dostajesz w prezencie, pudełko również. Do Twojego domu przychodzi więc złota zawieszka ażurowa gotowa do wręczenia.

Sprawdź wszystkie nasze złote wisiorki i inne produkty, które mamy w sklepie.